Forza Horizon 5 odhaluje masivní zvukový upgrade v nové hře

Fotografie článku s názvem Forza Horizon 5 & # 39;  Zvuk vozu je tak dobrý, že okamžitě dělá ostatní hry méně dobrými

obrázek: Microsoft

skvělá věc o něm Forza Horizon je to, že spojuje spoustu lidí. Je to jediná závodní hra, na kterou si pomyslím, kterou si užijí moji přátelé, kteří nejsou auty. Forza Horizon 5 Nedívejte se to změnit; Právě naopak, zdá se, že více lidí mluvilo než kdykoli předtím.

Jako člověk Dělat Mám tendenci se věnovat maličkostem, jako je věrnost herních modelů automobilů, stupeň přizpůsobení, který lze na ně použít, a celková přesnost opravdu, a tato série mě rozhodně nechala chtít víc.. Je tedy velmi vzrušující, že hlasové ovládání automobilů, zejména hluk motoru, bylo výrazně zesíleno FH5.

Hlavní zvukový designér společnosti Playground Games, Fraser Strachan, vyzdvihl práci, která byla vylepšena FH5 Hlas v epizodě studia Pojďme streamovat který vysílal v pondělí. Složitost zpětné vazby motoru je slyšet hned, ale než se do ní ponoříme, je užitečné vysvětlit, jak se Playgroundu podařilo udělat skok.

Díky nové technologii zvané „hybridní granulované kroužky“. Strachan uvedl, že přibližně 10 až 15 procent Forza Horizon 4 Automobily tuto metodu používaly, ale s novou hrou ji tým dokázal aplikovat na každé auto na seznamu. Takto to vysvětlím na streamu:

Stará metoda byla v podstatě kruhová metoda, která bere auto – dali jsme ho do garáže a na dyno – a nechali ho běžet řekněme 1 000 ot / min, 2 000 ot / min, 3 000 ot / min. A počítač to dělal, takže to bylo poněkud simulované prostředí. Z těch jsme stříhali epizody a přehrávali je.

Existuje tedy několik věcí – může to trochu vypadat jako v garáži a není to na správné cestě. Může to také znít trochu nepravidelně, když se otáčky motoru neshodují správně. Takže s našimi novými technologiemi v granulární syntéze vezmeme nahrávky, které jsme vynesli na trať – poté, co jsme jeli na červenou linii, zase dolů – rozsekáme každý z jednotlivých cyklů motoru na velmi malý vzorek a skončíme až tisíce drobných zvukových souborů, které můžeme ve hře hrát. Výhodou jader je, že běží rychlostí 90 snímků za sekundu, což samozřejmě běží rychleji, než naše hra ve skutečnosti běží.

Tým ponechává týmu několik klipů, díky nimž motory znějí dynamičtěji a citlivěji v celém rozsahu otáček. Vysavače to tak není. Fanoušci závodních her touží po lepším zvuku od každého vývojáře od samého začátku a Playground tyto požadavky bere velmi vážně. Výsledky si můžete poslechnout v souboru Video kompilace Níže si můžete prohlédnout vše od modelu Camaro ZL1 po Morgan 3 Wheeler a Golf R:

Jedním z příkladů několika málo sdílených herních prostor byl model A80 Toyota Supra. Přiznám se, nemám dostatečně vyladěné ucho pro zpětnou vazbu motoru, a pokud mě požádáte, abych vybral konkrétní auto na základě zvuku, který vydává sám, frustruji vás 80 procent času. Ale i já dokážu zachytit praskání, když je nečinný, drsnost, kde řadová šestka Supra běží na plný náklon a jak má každá prasklina zpětného rázu pokaždé jedinečný tón.

Tato Supra také zdůrazňuje, jak daleko zašlo hřiště, aby zajistilo, že se některá auta budou vyvíjet, jakmile budou upgradována. Modrý příklad ve videu odvozuje svůj zvuk od silně upraveného vozu, který si studio pro hru vypůjčilo. Strachan říká, že jeho tým vzorkoval zpětnou vazbu od několika různých Supras, takže zvuk vozu jako skladu – když je zakoupen nebo vyhrán ve hře – je velmi odlišný od místa, kde končí úpravou.

Tím se dostáváme k dalšímu aspektu toho, jak vážně se zvuk bere FH5: zvukové aktualizace. Každá úprava hnacího ústrojí a dokonce i změny velikosti pneumatik ovlivní hluk, který vaše vozidlo vydává. Můžete dokonce Zkouška Způsob, jakým konkrétní součást změní zvuk vašeho vozu, jakmile jej použijete. Funguje to takto, s tématem Vauxhall Monaro VXR:

Zjistíte, že výfuk z aftermarketu přidává slušné množství ozvěny, vylepšené vačky a ventily upravují stoupání V8 Monaro a vynucená indukce to syčí. Bude to hudba pro uši mnoha autodráhů, které znám.

V tomto prvním videu je spousta příkladů toho, jak nová audio technologie Playground transformuje zvuky mnoha vozů Horizon, takže vám doporučuji poslechnout si je všechny. Věnujte také zvláštní pozornost vlivu okolí vozidla na hluk, který vydává. FH5 Raytracing se používá ve zvukovém i vizuálním prostředí, což můžete slyšet v ozvěně projektu AMG Project One, který se šíří podél stěny kaňonu. Velká pozornost v tomto médiu spočívá na vizuální stránce věci, takže je osvěžující slyšet, čeho lze dosáhnout, když vývojáři věnují stejnou pozornost a vynalézavost zvuku. Nevím o tobě, ale byl jsem tím strašně nadšený Forza Horizon 5.

READ  Luigi byl nalezen v závodní hře Dreamcast

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *