Fórum Vietnam-Česká republika Obchod, investice | Podnikání

Fórum podporuje obchod ve Vietnamu-Česká republika, investice Hin On1Vietnamský velvyslanec v České republice Thajský chuanský trus Projev na akci (Foto: VNA)

Praha (VNA) – S vietnamským velvyslanectvím a Asociací vietnamských institucí Česká republika19. září uspořádalo fórum na podporu obchodu a investic mezi zeměmi.

Vietnamský velvyslanec v České republice Thai Xuan Dung při této příležitosti zdůraznil význam podpory obchodu a investic, zejména proto, že obě země a další hledají řešení obnovy po epidemii.

Fórum si klade za cíl pomáhat společnostem diskutujícím o problémech souvisejících s dohodou o volném obchodu mezi EU a Vietnamem (EVFTA), aby mohly předložit nejvhodnější obchodní plány a strategie.

Obchod mezi zeměmi dosáhl v první polovině roku 2021 936 milionů USD, a to díky dvoustrannému úsilí a dopadu EVFTA.

Účastníci se zaměřili na diskusi o příležitostech a výzvách pro vietnamské společnosti a EVFTA. Obchod a investice Propagace mezi vládou-19.

Hovořili o problémech spolupráce a partnerství. Pomohli vietnamským talentovaným společnostem obnovit výrobu a obchod s vietnamskými společnostmi a posílit spolupráci se spojenci Evropské unie a České republiky.

V rozhovoru s Vietnam Zpravodajská agentura na okraj akce Nguyen Manh Tung, bývalý prezident Asociace mladých podnikatelů České republiky, uvedla, že mnoho českých podniků nyní chce vědět o změnách, které přinesly jejich vietnamské protějšky, vietnamský export a EVFTA . Objevte příležitosti pro spolupráci.

Dung poznamenal, že jejich největší omezení jsou jazyková bariéra a nedostatek informací o vietnamských společnostech a produktech. Doporučil zvýšit distribuci vietnamských výrobních a logistických procesů na českou stranu.

VNA

READ  Zjištění současné kontrolní činnosti a praxe českého úřadu pro ochranu osobních údajů

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *