Fortnite přidává RoboCop a ED-209 do Battle Royale Item Shopu

RoboCop, napůl muž, obří strojový hrdina satiry Paula Verhoevena z roku 1987 o korporátní chamtivosti Reaganovy éry Je to elektronická hra. Příchod RoboCopa do battle royale hry také zavádí další známý prvek původního filmu: kompletní degradaci a ponížení ED-209.

To proto, že nyní můžete jezdit na zadní straně svého maličkého ED-209, díky novému výrazu v Je to elektronická hra. Hráči mohou také použít uříznutou stopku ED-209 jako sekeru ve hře. Ten se nazývá LEG-209, který může být vybaven i jako zadní kryt.

RoboCop, postava podobná Kristu, která kdysi dosáhla spravedlnosti střelbou zločince do ptáka, ale od té doby se změnila ve více než jen skvělou postavu, je nyní k dispozici jako oblečení z obchodu Fortnite Item Shop. Hráči mohou také získat balíček s LEG-209, ve kterém mohou mlátit ostatní hráče o hlavu, aby nasměrovali domácí témata nebezpečí privatizace podniků pro veřejné služby nebo něco podobného.

za Je to elektronická hraRoboCop se chystá na comeback ve své videohře. RoboCop: Rogue Cityněkdy v roce 2023. Původní tvůrci a spisovatelé RobocopEdward Neumeier a Michael Miner se snaží natočit nový film, Návrat RoboCopakterý byl uveden jako přímé pokračování prvního filmu a ignoruje kontinuitu pokračování. obvod 9 A Kulaťoučký Kdysi s ním byl spojen režisér Neil Blomkamp Návrat RoboCopaale projekt byl mezitím předán novému řediteli Abe Forsythe.

READ  Chyba Wacky Warzone z hráče na chvíli udělá Machampa

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.