Floridský lékař odmítá ošetřovat neočkované pacienty osobně

hra

Lékařka na Floridě řekla, že již nebude osobně ošetřovat pacienty primární péče, kteří nedostali vakcínu proti COVID-19.

Linda Maracini, lékařka pro rodinnou medicínu v South Miami, poslala pacientům dopis, že jim to kvůli tomu říká Vakcína Pfizer byla schválena pro všeobecné použití Úřadem pro kontrolu potravin a léčivNeočkovaní jedinci nebudou moci navštěvovat osobní schůzky na její klinice.

„Toto je mimořádná situace v oblasti veřejného zdraví – zdraví veřejnosti má v této situaci přednost před právy každého jednotlivce,“ napsal Maracchini. Zpráva, kterou NBC Miami dostala. „Zdá se, že z našich setkání chybí nesobeckost a zájem o zátěž na zdraví a pohodu naší komunity.“

Rozhodnutí přichází uprostřed celonárodního nárůstu případů COVID-19 a vzniku nových variant, jako je vysoce přenosná delta varianta. Sedmidenní průměr nových případů na Floridě je druhým nejvyšším ze všech států. Stát má druhý nejvyšší počet lidí hospitalizovaných s COVID-19, a to navzdory 11% poklesu za poslední týden.

Aktualizace COVID-19: Nejméně 1000 škol ve 35 státech se zavřelo kvůli přizpůsobenému učení

kontrola faktů: Pracovníci, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování proti nezaměstnanosti, se pravděpodobně nekvalifikují

Politika Marraccini by měla vstoupit v platnost 15. září, ale Řekl jsem to Newsweeku Budete i nadále sledovat neočkované pacienty, kteří do tohoto data neobjevili novou praxi prostřednictvím návštěv telehealth, zejména těch, kteří vyžadují předpisy nebo kteří nebyli očkováni kvůli obtížím.

„Už nebudeme vystavovat naše pacienty a zaměstnance zbytečným rizikům,“ řekl Maracchini.

READ  NASA oslavuje přistání vytrvalosti pomocí virtuálního fotografického stánku

V dopise se také uvádí, že bude fungovat s pacienty, kteří mají přijatelný zdravotní důvod, proč vakcínu nedostali, ačkoli uvádí, že takové případy podle většiny lékařských odborníků prakticky neexistují.

Odborníci varují: Záznam Bílého domu o podpoře očkování proti COVID může být předčasný

Zatímco Maracchini řekla Newsweeku, že reakce na tuto politiku byla do značné míry pozitivní, některé reakce online ji obvinily z porušení Hippokratovy přísahy, etického závazku schváleného mnoha lékařskými odborníky, který se do značné míry zaměřuje na to, aby se s každým pacientem zacházelo co nejlépe.

Marraccini však Newsweeku řekl, že oddělení klade důraz také na prevenci. Řekla, že má pacienty s oslabenou imunitou nebo podstupující chemoterapii, a proto je u nich větší pravděpodobnost vzniku závažného nebo smrtelného onemocnění COVID-19, takže omezení jejich expozice neočkovaným lidem je chrání před poškozením.

podle Asociace amerických lékařů a chirurgů, moderní verze Hippokratovy přísahy říká:

„Budu předcházet nemocem, kdykoli budu moci, protože prevence je lepší než léčba … Budu si pamatovat, že jsem stále členem společnosti se zvláštními povinnostmi vůči všem svým bližním, těm, kteří mají dobré zdraví mysli i těla. , stejně jako impotentní. “

Maracchini také není prvním lékařem, který odmítl léčbu neočkovaných pacientů. v srpnu, Lékař z Alabamy Jason Valentine V nyní smazaném příspěvku na Facebooku oznámil, že od 1. října neuvidí nikoho, kdo nebyl očkován.

Floridský guvernér Ron DeSantis Podepište nový zákon V květnu zakázala komerčním, vládním nebo vzdělávacím institucím požadovat, aby lidé prokázali svůj očkovací status proti COVID-19. Není jasné, zda se zákon bude vztahovat na Maracchiniho lékařskou praxi.

Marraccini byl dříve odpůrcem DeSantisova řízení pandemie COVID-19. Na začátku srpna jsem podepsal a Otevřený dopis zveřejněný v Tampa Bay Times Se 144 dalšími lékařskými profesionály na Floridě, kteří apelovali na guvernéra, aby obhajoval očkování a lékařské masky ve školách.

READ  Propuknutí ptačí chřipky zabilo 50 milionů amerických ptáků, což je rekordní počet

„Jak se virus šíří na Floridě, poskytovatelé zdravotní péče mají pocit, že s tímto požárem bojujeme bez jakéhokoli vedení guvernéra Rona DeSantise,“ píše se v dopise. „Zarmoutilo a rozčiluje nás, že lékaři sledují, jak děti zbytečně trpí, zatímco guvernér DeSantis odmítá jednoduchou ochranu, jako jsou masky a očkování.“

Spojte se s Emily Adams na [email protected] nebo na Twitteru Eadams6.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *