Florence Pugh vysílá Michelle Pfeiffer na sobě Scarface v retro vzhledu

Florence Pugh vysílá Michelle Pfeiffer na sobě Scarface v retro vzhledu

zapomenout Snídaně u TiffanyhoA Florence Pughová Ve svém posledním vystoupení nasměrovala jiný ikonický film.

Při účasti na znovuotevření Tiffany & Co. Mainstream na Manhattanu 27. dubna vstal neboj se má lásko Hvězda debutovala zcela novým účesem připomínajícím Michelle Pfeiffer v Zjizvená tvář. Florencein kadeřník potvrdil, že film z roku 1983 byl ve skutečnosti inspirací za jejím vzhledem.

„Vždy jsem miloval tento ikonický bob účes, který je zastřižený do tupého camo (vpředu krátký, vzadu dlouhý) s dlouhou ustřiženou ofinou,“ komentoval 27. dubna Peter Lux. Instagramový příspěvekA co se mi líbí nejvíc, je, že si můžeme udělat jeho kopii.

Stejně jako postava Michelle Elviry Hancockové v kriminálním dramatu, i Florencein pasující se bobek na rameni byl stočený dovnitř a ve spodní části mu dodal objem. Ofinu také vyhladila a dodala jí nádech textury.

přirozeně, malá žena Retro glam účes hvězdy nebyl jediným pozoruhodným momentem. 27letá dívka omráčila ve svěžích zelených šatech Valentino, které se vyznačovaly hlubokým výstřihem a rukávy připomínajícími pláštěnku, které padaly až na podlahu.

Akce Paris Fashion Week od Beyoncé Tiffany & Co.: Star Sightings

Podle Florence pro ni navrhla šperk na míru i Tiffany & Co.

„Když se podíváš pozorně…to je Tiffany v mé přepážce. Já vím. Taky jsem křičela,“ vyhrkla. Instagram 28. dubna. „Děkuji za to, že jsem ve všech směrech zazářil. Moc děkuji všem, kteří to vytvořili v tak rychlé době, jste tak talentovaní řemeslníci a ženy.“

Dimitrios Kambouris/Getty Images pro Tiffany & Co.

Kromě jejích elegantních outfitů se Florenceina noc ukázala jako nezapomenutelná.

„Jaký úžasný večer jste včera večer pořádali, děkuji za pozvání na slavnostní otevření #thetiffanylandmark, bylo to opravdu neuvěřitelně krásné,“ napsala herečka na Instagram. „A Kate Berry Zpívala… což mi vždycky změní život, protože bože, ta je úžasná.“

READ  Zesnulí kameramani Michael Chapman a Allen Davio slaví na filmovém festivalu Camerimage

Díky tomu pokračujte v rolování, abyste viděli všechna pozorování hvězdy níže!

Přihlásit se k odběru E! Uvnitř! Odemkněte exkluzivní obsah, vlastní upozornění a další!

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *