FIST: Forged in Shadow Torch je hra Metroidvania, která přichází letos

Pěst: Kovaná v Shadow Flame Jedná se o 2D plošinovou hru ve stylu Metroidvania, kde se zvířata potýkají se stroji, které napadly jejich svět. rukojeť V průběhu dostal nový přívěs Pouzdro Sony PlayStation PlayStation Čtvrtek, spolu s novým datem vydání 7. září.

Ve hře hraje Rayton, králík, který se skrývá šest let od doby, kdy stroje převzaly jeho město. Když je jeho přítel unesen, musí Rayton vyjít z úkrytu a postavit se strojům. Jako většina her v tomto žánru, rukojeť Bude obsahovat masivní 2D prostředí, které hráči budou moci prozkoumat, doplněné řadou tajemství a upgradů, které je třeba najít. Tato hra má arkádový bojový systém, který umožňuje Raytonovi sbírat nepřátele různými zbraněmi, které může použít pro silná komba.

rukojeť Poprvé bylo oznámeno Červenec 2020 jako hra PlayStation 4. O několik měsíců později na The Game Awards 2020 vyšlo najevo, že hra přichází PlayStation 4 a PlayStation 5 Vyjde na jaře 2021. Bohužel hra nedorazila včas na jaro, ale nyní se zdá, že je připravena na podzimní vydání.

Pěst: Kovaná v Shadow Flame Vyvinuto společností Bilibili a publikováno společností TiGames. Hra vyjde 7. září Počítača PlayStation 4 a PlayStation 5.

READ  Qualcomm údajně staví Nintendo Switch, který běží na Androidu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *