Fish Play Pokemon Scarlett and Violet, spáchá podvod s kreditními kartami

Fish Play Pokemon Scarlett and Violet, spáchá podvod s kreditními kartami

obrázek: Nintendo / Young Wing / Kotaku / Designer 491 (Getty Images)

YouTuber vytvořil pro své rybičky náhradní konzoli Nintendo Switch, která jim umožňuje hrát videohry v přímém přenosu. Tato ryba dokázala utratit skutečné peníze za některé digitální nákupy, když se snažila porazit lídra v tělocvičně Šarlatový pokémon a fialky (h/t: GamesRadar). A to vše se stalo proto karmín A fialový Je to tak zabugované, že to může občas způsobit ve hře Pád na domovskou stránku.

Kanál Mutekimaru je populární japonský YouTuber, který streamuje ryby při hraní videoher prostřednictvím pomocného zařízení – iniciativa zaměřená na pomoc divákům zůstat doma během pandemie. Když ryba přeplave přes určitou oblast „konzoly“, hra ji zaregistruje jako specifický vstup tlačítka. Nehraje si jen jedna ryba Pokémon Pokud jde o Majitel kanálu otáčí ryby každých dvanáct hodin, aby byly zdravé.

Kdyby se celý příběh zastavil u ‚ryba si hrála Pokémon na streamu,“ takže na mě udělalo patřičný dojem. Ale ne, ryba udělala věci ještě o krok dál. Nejen, že mnohé z ryb mohly cestovat městy a divočinou se specializovaným ovladačem, ale mohly také utrácet skutečné peníze svého majitele Trochu se bojím pomyslet na to, čeho by ty ryby mohly být schopny.Ozbrojené loupeže?

ラ イ ブ 配 信 で ペ ッ ト の 魚 に ク レ ッ ト カ 情報 情堫情堫 れ 、 しし 、 し

Normálně může do tanku Switch v jednu chvíli vstoupit pouze jeden rybí hráč. Jakmile majitel uteče se hrou, několik ryb se ujme a naplánují ohavnou loupež.

Ryba byla uprostřed Šarlatový pokémon A fialovýHra však spadne Neslavné problémy s výkonem. Jakmile přesunuli ryby na domovskou stránku Nintendo Switch, udělali to Podařilo se mi otevřít obchodkde byly uloženy informace o kreditní kartě majitele (a v důsledku toho byly vyřazeny).

ryba Přidáno 500 jenů na účtu majitele. Výsledné zlaté mince Nintendo (odměna za věrnost z digitálních nákupů) jsem pak použil k nákupu Golfová kosmetika z Nintendo Switch Sports. ke mě Sura News 24majitel hodlá požádat Nintendo o vrácení peněz.

Dávejte pozor na hráče. Nejen hackeři a další bezohlední lidé mohou získat informace o vaší kreditní kartě, ale také obyčejné rybičky. Neuvádějte tedy číslo své kreditní karty na sdílená zařízení!

READ  Chrome 91: o 23% rychlejší s novým kompilátorem JavaScriptu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *