Finalista na druhém místě v Exhibition Championship vydává nový seznam úrovní pro MultiVersus

Finalista na druhém místě v Exhibition Championship vydává nový seznam úrovní pro MultiVersus

MultiVersus byl vydán teprve pár dní, ale mnoho hráčů už začíná mít pro věci dobrý pocit. Nedávno jsme viděli vydání seznamů vrstev MultiVersus od VoiD a Nakata (který je nyní také zapojen do procesu vývoje MultiVersus).

Před pár dny uspořádal Liquid|Hungrybox showcase turnaj pro MultiVersus. Kromě hrdosti a vychloubání se o nic nešlo, ale i tak se hráči snažili ze všech sil. MirrorMan byl mezi hráči pozvanými na akci a byl jedním z favoritů na vítězství v celém turnaji, i když nakonec skončil na druhém místě s Bugsem Bunnym.

Netřeba dodávat, že se zdá, že MirrorMan dobře rozumí MultiVersus na základě her ukázaných během této události. Nedávno zveřejnil svůj seznam úrovní pro hru.


Wonder Woman, Harley Quinn, Steven Universe a Iron Giant jsou hodnoceny jako nejlepší postavy ve hře. Na otázku, proč je Iron Giant považován za tak mocného, ​​MirrorMan jednoduše odpověděl klipem ukazujícím Deathtouch s Iron Giantem.Jason Voorhees a Velma jsou prý momentálně celkově nejslabší postavy v MultiVersus. Zdá se, že Velma byla od své dominance během Open Beta vážně nervózní.


Podívejte se na to všechno níže:
Obrázek seznamu vrstev MultiVersus MirrorMan #1

Kliknutím na obrázky zobrazíte větší verzeSeznam úrovní byl vytvořen pomocí TierMaker.You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *