Final Fantasy XVI – Vývoj se opozdil téměř o půl roku a další velké odhalení je naplánováno na jaro 2022

Final Fantasy XVI produkt Naoki Yoshidazveřejněno Aktualizace vývoje hry, která oznamuje, že komplikace z probíhající pandemie COVID-19 zdržely výrobu téměř o půl roku, a potvrzuje, že další velké odhalení informací je plánováno na jaro 2022.

Získejte celou zprávu níže.

Pozdravy všem,

Když jsme spolu mluvili naposledy, já slib Chtěl bych více informací o Final Fantasy XVI Později v roce 2021 vám s politováním musím oznámit, že tento slib nebudu moci splnit, protože komplikace z probíhající pandemie COVID-19 zdržely vývoj hry téměř o půl roku.

Jako nejnovější přírůstek do Final Fantasy Série vyvíjená pro PlayStation 5A Final Fantasy XVI Shromáždil velký tým složený z talentovaných tvůrců z celého světa. Ve snaze kompenzovat dopady COVID-19 jsme však museli tuto pracovní sílu decentralizovat tím, že zaměstnancům umožníme zpracovávat své úkoly z domova. To bohužel brzdilo komunikaci z tokijské kanceláře, která následně zpozdila – nebo v extrémních případech zrušila – dodání aktiv od našich externích partnerů.

Mnoho roku 2021 jsme však věnovali řešení tohoto problému a doufáme, že do nového roku uvidíme jeho dopad na minimum, což nám umožní lépe se soustředit na aktuální úkoly: zvýšení kvality grafických zdrojů, zlepšení bojové mechaniky, a zvýraznění lidí. Bitvy, finalizace scén a provádění komplexní grafické optimalizace. Naším primárním cílem je být ve hře co nejpraktičtější, abychom ji viděli plně vyleštěnou.

To nás nechává před otázkou, kdy očekáváme další kolo informací? S radostí oznamuji, že současný plán je pro další velké odhalení na jaře 2022, protože se snažíme vybudovat vzrušení vedoucí k finálnímu vydání hry.

Hluboce se omlouvám všem, kteří se těšili, že se o ní dozví více Final Fantasy XVIDěkujeme vám za vaši trvalou trpělivost, když naše společné úsilí zaměřujeme na vývoj.

Final Fantasy XVI Produkoval Naoki Yoshida

Final Fantasy XVI Ve vývoji pro PlayStation 5.

READ  Diablo 2: Resurrected Patch 2.4 znovu vybalancuje sezóny v lednu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.