Final Fantasy 16 se stává zlatým s dostatečným předstihem před červnovým datem vydání

Final Fantasy 16 Gold

Dámy a pánové, nyní žijeme ve světě, kde jsou hlavní hry Final Fantasy připraveny k odeslání měsíce před datem vydání. Jak se časy změnily!

Ve skutečnosti je Final Fantasy XVI nyní zlatá, což znamená, že vývoj je dokončen a je v podstatě připraven k veřejné spotřebě. Jak jsme zdůraznili, toto oznámení je obzvláště působivé, protože Final Fantasy XVI bude spuštěno až 22. června.

S ohledem na to bude tým pravděpodobně pokračovat ve zdokonalování své RPG hry až do velkého dne. Ostatně, pokud jde o moderní hry, první vydání projektu rozhodně nekončí – ne když můžete provádět úpravy prostřednictvím aktualizací.

Za zmínku také stojí, že Final Fantasy XVI je zřejmě dlouhou dobu v naprostém limbu. Celou cestu zpět v dubnu loňského roku producent Naoki Yoshida říkal, že hra je v „konečné fázi“ vývoje a zdálo se, že toto období vstoupí do roku 2023. Jinými slovy, vývojář byl ve fázi ladění. věkycož naznačuje, že po vypuknutí epidemie šlo vše celkem hladce.

Těšíte se na Final Fantasy XVI? Připravte se na dobrodružství v sekci komentářů níže.

READ  Titanium iPhone 15 Pro Max prohrává se Samsungem Galaxy S23 Ultra v pádovém testu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *