Filmový festival v Santa Barbaře: Carey Mulliganová byla nominována na cenu Cinema Vanguard Award

Přehlídka se bude konat v pondělí 5. dubna a stejně jako většina festivalů, které budou probíhat od 31. března do 10. dubna, se budou konat přibližně.

Carey MulliganCtihodná herečka na jevišti a na obrazovce, která nyní vytváří velký oscarový rozruch za sexuální útok na hvězdy! Smaragdový vinylje Nadějná mladá ženaPříjemce ceny Cinema Vanguard na 36. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Santa Barbaře, The Hollywood Reporter Učit se.

Přehlídka se bude konat v pondělí 5. dubna a stejně jako většina festivalů, které budou probíhat od 31. března do 10. dubna, se budou konat přibližně.

Mulligan, která byla dříve oceněna na SBIFF před 11 lety za vynikající roli ve filmu vzdělání„Je v této sezoně zpět v ocenění. Získala ocenění za nejlepší herečku od National Board of Review, Los Angeles Film Critics Association a více než 20 národních a regionálních skupin po celé zemi. Nominován na odpovídající Zlatý glóbus a nominován na odpovídající cenu Critics Choice a SAG Awards. Určitě také obdrží nominace na ceny BAFTA a Oscar.

„Mulligana jsem viděl na jevišti v roce 2008 RacekŘekl generální ředitel SBIFF Roger Dorling Současná situace. „Byla to magnetická směsice smělosti a zranitelnosti, která v nás všech stále vzbuzuje úctu. Dělá doposud nejlepší práci na Nadějná mladá žena„.“

Mezi předchozími významnými umělci na festivalu Laura Dern (2020), Rami Malek (2019), Alison Janney A Margot Robbie (2018), Ryan Gosling A Emma Stone (2017), Brie Larson A Severus Ronan (2016), Steve Carrell (2015), Cate Blanchett (2014), Jennifer Lawrence (2013), Viola Davis (2012), James Franco (2011), Colin Firth (2010), Penelope Cruz (2009), Angelina Jolie (2008), Helen Mirren (2007), Heath Ledger (2006), Kate Winslet (2005) a Charlize Theron (2004).

READ  Florence Pugh vysílá Michelle Pfeiffer na sobě Scarface v retro vzhledu

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *