Filmová show mého přítele o exorcismu se datuje do osmdesátých let!

autor Grady Hendricks Vydal svůj druhý román Exorcismus mého nejlepšího přítele v roce 2016, kterou popsal jako „Pláže potkávají exorcistu. Odehrává se na konci 80. let během takzvané Satanic Panic, dojemného příběhu o středoškolském přátelství a posedlosti démony. Remasterovaná verze filmu je na cestě k debutu na Amazon Prime Video. 30. září 2022.

Elsie Fisherová (texaský masakr motorovou pilouA Osmé místo Osmý stupeň Osmý stupeň) A Amia Millerová Filmová hvězda, režie Damon Thomas („Strašná Penny“). Podívejte se na oficiální upoutávku na Amazon Exorcismus mého nejlepšího přítele Níže exploze nostalgie 80. let se stranou démonické posedlosti!

Píše se rok 1988. Abby a Gretchen ve druhém ročníku střední školy jsou nejlepší kamarádky od čtvrté třídy. Ale po večerním hubeném máčení se Gretchen začne chovat… jinak. Je náladová. Je podrážděná. A podivné incidenty se dějí, kdykoli je poblíž. Abeovo vyšetřování ji dovede k několika překvapivým objevům – a než jejich příběh dospěje ke svému děsivému závěru, osud Abby a Gretchen určí jediná otázka: Je jejich přátelství dost silné, aby porazilo ďábla?“

Kathy Eng A Rachel Ogichi Kano hvězda taky.

Christopher Landon (Šťastný den smrti, hroznýJeden z producentů filmu. skript Exorcismus mého nejlepšího přítele napsáno Jenna LamiaJe také koproducentem.

Amia Miller, Elsie Fisher, Catherine Joyce Ang a Rachel Ogichi, EXORCISMUS Moji nejlepší přátelé Hrají Foto: Elisa Morse © AMAZON CONTENT SERVICES LLC

Můj nejlepší přítel Trailer k exorcismu Amazon

Hvězda ELSIE FISHER v šampionátu My Best Friend’s EXORCISM Championship Foto: ELIZA MORSE © AMAZON CONTENT SERVICES LLC

ELSIE FISHER a AmiaH MILLER hrají v EXORCISMUS nejlepšího přítele Foto: Elisa Morse © AMAZON CONTENT SERVICES LLC

Trailer na exorcismus mého nejlepšího přítele

READ  Česká republika ukončí používání uhlí do roku 2033 a posílí jadernou energetiku

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.