FC Bayern ženského tenisu

Andrea Petkovich z Německa označila český tým Billy Jean King Cup za „ženský tenis FC Bayern Mnichov“. Českou republiku budou reprezentovat vítězka French Open Barbora Gryžiková, stříbrná olympijská medailistka z Toga Margotta Vondrošová, Theresa Martínková a deblové specialistky Katrina Siniaková a Lucy Hradeca.

„Letos jsem zažila spoustu věcí poprvé,“ řekla Krežiková na webu Billy Jean King Cup.

„Jsem velmi nadšený a velmi se těším na vedení tohoto týmu.“ Máme dobrý tým a dobrou chemii v něm. Myslím, že to pro nás bude perfektní týden a nemůžu se dočkat, až budu hrát před naším českým publikem.

„Nebudu tady ani v nabitém programu. Vždy chci reprezentovat Českou republiku, zvláště když hraji doma. Hrát doma a reprezentovat svou zemi je pro sportovce tou největší věcí.“

„Jsem tak vděčný a šťastný, že jsem tady, a doufám, že budeme mít dobrý týden.“

Betkovich a Německo nenarazili na český tým ve skupinové fázi

Německo bylo vylosováno, aby se ve skupinové fázi utkalo s Ruskem a Slovenskem, takže se na úvod akce neutká s Českem.

Češi jsou jedním z nejkompletnějších týmů Billy Jean King Cupu. „Doufám, že je to další fantastický tým,“ řekl český kapitán poháru Billy Jean King Bala. „Mám velké štěstí, že jsem součástí tohoto týmu a že jsem tak dlouho dělal kapitána s tak úžasnými ženami, velkými hvězdami a velkými hvězdami.

„Vím, že máme velmi těžký tým, ale těšíme se na náš první zápas proti Německu a odtud to vezmeme. Je velmi vzrušující být tady a hlavně hrát doma.“ Země – muži a ženy. Vždy bylo výsadou být součástí tohoto týmu.“

READ  Český princ Lopkovich vstupuje do světa NFT

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *