Fantastic Beasts: Secrets Termíny vydání

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství Dokud si to pamatujeme, byl obklopen pověstmi, tajemstvími a bezuzdnými bodnutími ve tmě. Jednou z věcí, o kterých jsme si mysleli, že si můžeme být jisti, bylo datum vydání filmu 15. dubna 2022, které bylo spolu s názvem oznámeno v září. Nyní však zjišťujeme, že věci možná nejsou tak jednoduché, jak jsme si původně mysleli.

třetí Fantastická monstra Film bude uveden do kin v USA a pravděpodobně v Kanadě 15. dubna, jak bylo poprvé oznámeno. V jiných zemích je však datum vydání uvedeno jinak. S jistotou víme, že film bude uveden o týden dříve přes Atlantik a do kin ve Velké Británii a Irsku se dostane 8. dubna 2022. Kromě těchto dvou zemí jsme zatím nezískali oficiální data uvedení nikde jinde. Pro ty z vás, kteří žijí jinde, jsme v tomto článku sestavili nejnovější pověsti, které můžete použít jako rychlý průvodce!

Nejprve země, které se k USA připojí 15. dubna. Indie A Rusko Oba jsou na tomto seznamu, sdělují to zpravodajské zdroje z obou zemí Hrnčíř Fanoušci si toto datum uloží. korejštinaA japonský, A čínština Zdroje také poukazují na datum vydání 15. dubna. Belgie A Portugalsko Vytvořte si také tento seznam, přestože velká část Evropy má zjevně dřívější datum vydání, může to být založeno spíše na historii Spojených států než na historii samotné země.

Ačkoli se k Velké Británii nepřipojí žádné další země s vydáním z 8. dubna, film bude v několika zemích uveden 7. dubna. Austrálie Je jednou z velkých jmen na tomto seznamu, a přestože nemáme informace z žádných zdrojů, předpokládáme, že místo v tomto seznamu zaujímá i její soused, Nový Zéland. Podle zaměstnanců MuggleNet v Německu i v České republice tamní zpravodajské zdroje také informovaly o vydání ze 7. dubna.

READ  Natočit animovaný film, který nevypadá jako animace

Proč jsou ale tato data tak odlišná? Vzhledem k tomu, že velikonoční svátky jsou v britských kinech tak velkou událostí, zdá se zvláštní, že ve Velké Británii nevyšly na Velký pátek (15. dubna). Jediný důvod, na který myslíme, je, že producenti filmu chtěli větší humbuk přes Atlantik, aby si zajistili hlavní vydání v USA. Německo je jednou z prvních zemí, kde se film promítá, což dává smysl; Víme, že se tam odehrává alespoň část zápletky, ale to stále nevysvětluje týdenní mezeru mezi vydáním Velké Británie a USA. Rovněž se spekulovalo, že kvůli cestovním omezením COVID-19 může obsazení potřebovat týden na cestu na tiskové akce a rozhovory v obou zemích. Proč si myslíte, že je ta propast tak velká?

Bohužel pro fanoušky v jiných zemích, které jsme nezmínili, jsme se snažili najít informace o jakémkoli datu vydání. Nemůžeme najít žádné zvěsti z žádné skandinávské země a ještě jsme neobjevili zprávy z Jižní Ameriky. Francouzské zdroje Tvrdí, že mají datum duben 2022, ale nic není konkrétnější. Můžete nám pomoci přidat některý z našich záznamů? Vyhoďte svou zemi a údajné datum vydání do komentářů níže!

Chcete více podobných příspěvků? MuggleNet je z 99% provozován jako dobrovolník a my potřebujeme vaši pomoc. Se svým měsíčním příslibem 1 $ můžete komunikovat s tvůrci, navrhovat nápady pro budoucí příspěvky a být zapojeni do exkluzivních dárkových dárků!
Podpořte nás na Patreonu

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *