Fanoušci Hideki Kamiya zmiňují, že Bayonetta 3 je exkluzivní Nintendo Switch

obrázek: nintendo

Nejnovější live show Nintendo přišla s velkým hitem – s odhalením aktuální herní klipy Bayonetta 3.

Datovat se na Switch bylo někdy v roce 2022, ale vypadá to, že tam stále je nějaký Fanoušci se ptají, zda bude vydán na jiných platformách. Výkonný producent hry Hideki Kamiya se nyní vyjádřil k exkluzivitě titulu.

Jaká je tedy situace zde? Je to verze financovaná společností Nintendo – takže všechna rozhodnutí jsou na Nintendo. Zatímco port není nutně „nemožný“, podle Hideki existuje velká šance, že se Mario a Link objeví na jiných platformách.

Zde je úplný překlad nejnovějšího tweetu Hidekiho, s laskavým svolením Nintendo Everything:

„Stejně jako u Bayonetty 2 vyvíjíme Bayonettu 3 s financováním od Nintenda. Jsme zapojeni pouze do vývoje. Všechna rozhodnutí o konečném produktu jsou na Nintendu. Neváhejte tedy odeslat své žádosti o vydání hry na jiné konzole Nintendo. “Pokud nás Nintendo požádá o přesunutí hry na PS5, můžeme tak učinit.

„Myslím tím, že vyhlídka Bayonetty 2 a 3 na PS5 a Xbox není vyloučena – je to rozhodnutí Nintenda. Stejně tak není nemožné, aby hry jako Mario a Zelda vyšly na PS5 nebo cokoli. Takže hodně štěstí, posílat Nintendu emocionální výzvy a snažit se to uskutečnit … Na tvém místě bych si jednoduše koupil vypínač. “

Hideki učinil podobné komentáře ohledně Bayonetta 2Exkluzivní Nintendo, a zatím titul zůstal exkluzivní pro Wii U a Switch. Takže jste tady – pokud si chcete zahrát Bayonetta 3, Kamiya radí „jednoduše koupit Switch“.

Stihnete Bayonetta 3, až přijde příští rok výhradně na Nintendo Switch? Komentujte níže.

READ  T1 Faker: "V dnešní době trávím každou hodinu svého času zkoumáním hry."

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *