Falcon 9 ve středu vzlétne z Space Coast

To jo. 54 Tři dva. Zábava. Ano, technik. Mám ráda auta, která odcházejí v malém měřítku. Mm. Mm. Mm. To jo. Mm. To jo. Mm. Mm. Mm. Proporce první fáze. Donalde, jaký krásný den pro odpálení rakety zde. Jak vidíte, Falcon Nine úspěšně vzlétl z Plate 40 na vesmírné stanici Cape Canaveral.

Falcon 9 ve středu vzlétne z Space Coast


SpaceX ve středu odpoledne vypustil z mysu Canaveral raketu Falcon 9 a Falcon 9 měl být vyzdvižen ve 14:59 na stanici vesmírných sil Cape Canaveral. Vypuštění vyslalo na oběžnou dráhu 60 satelitů Starlink. Podívejte se na video níže a podívejte se na půdu prvního stupně Falconu 9 na palubě dronu „Pouze pro čtení pokynů“, který se nachází v Atlantském oceánu.

SpaceX ve středu odpoledne vypustil z mysu Canaveral raketu Falcon 9.

Datum vzletu Falconu 9 je stanoveno na 14:59 na vesmírné stanici Cape Canaveral. Vypuštění vyslalo na oběžnou dráhu 60 satelitů Starlink.

Podívejte se na video níže a podívejte se na půdu prvního stupně Falconu 9 na palubě dronu „Pouze pro čtení pokynů“, který se nachází v Atlantském oceánu.

READ  Vakcína Pfizer: Pfizer jab produkuje méně protilátek proti delta variantě koronaviru: studie Lancet | světové zprávy

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *