Facebook přináší audio a video hovory do hlavní aplikace

Facebook Inc. je umožnit některým uživatelům zkušebně provádět audio a video hovory v rámci jeho hlavní aplikace s cílem usnadnit telefonování bez otevření samostatné aplikace Messenger.

Sociální mediální gigant před lety oddělil Messenger od jeho hlavní aplikace, což znamená, že uživatelé si budou muset stáhnout samostatnou aplikaci pro odesílání zpráv a telefonování.

páska ochrana poslední mění se mění se %
FB Facebook, INC. 363,35 +3,98 + 1,11%

Facebook a Twitter a jejich propojení s některými kroky k ochraně afghánských uživatelů před cílením Talibanu

Facebook se pokoušel propojit zasílání zpráv napříč svou sadou aplikací a poprvé ji aktivoval mezi Instagramem a Messengerem loni v září. To umožnilo uživatelům každé služby vyhledávat, odesílat a zastavovat videohovory s kontakty na druhém konci, aniž by museli stahovat obě aplikace.

Facebook Inc. Někteří uživatelé uskutečňují audio a video hovory v rámci své hlavní aplikace na zkušební bázi s cílem usnadnit telefonování bez otevření samostatné aplikace Messenger.

Plánuje nakonec integrovat WhatsApp do mixu.

KLIKNĚTE ZDE a získejte APLIKACI FOX NEWS

Mluvčí Facebooku však v pondělí řekl, že aby lidé získali plnohodnotné hlasové a video zprávy a volání, měli by i nadále používat Messenger.

READ  Nintendo odhaluje nejprodávanější 3D e-commerce hry v Japonsku v letech 2011-2020

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *