F1 24 dostává přepracovaný režim kariéry, přestavěné ovládání trati a květnové vydání · RaceFans

F1 24 dostává přepracovaný režim kariéry, přestavěné ovládání trati a květnové vydání · RaceFans

Oficiální hra Formule 1, F1 24, bude obsahovat přepracovaný režim kariéry a hratelnost a vyjde příští měsíc dříve než předchozí sezóny.

Vydavatelé EA Sports prozradili, že letošní hru vydají v pátek 31. května, což je nejbližší datum vydání série Codemasters F1. Bude k dispozici pro PlayStation 5, 4, Xbox Series

F1 24 bude obsahovat přepracovaný režim kariéry, který hráčům umožní poprvé závodit jako F1, Formule 2 nebo licencovaný „ikonický“ jezdec.

Vyjednávání o smlouvě byla rozšířena a jezdci uvidí, že jejich pozice v týmu se bude vyvíjet v závislosti na výsledcích. Ti, kteří mají více pod kontrolou své spoluhráče, mají větší svobodu a kontrolu nad směřováním svého týmu než ti, kteří mají horší výkon nebo se jim vyrovnají.

Režim MyTeam bude také obsahovat stejná vylepšení jako kariéra hlavního jezdce, přičemž kupující edice Champions Edition mají nyní možnost najmout do svých týmů mistra světa z roku 1976 Jamese Hunta a vítěze Grand Prix Juana Pabla Montoyu jako „ikonové“ jezdce.

Přepracován byl také model ovládání hry. EA Sports tvrdí, že byly provedeny změny ve fyzice odpružení a modelů pneumatik a hráči budou mít větší svobodu při správě režimů ERS spolu s rozšířenými proměnnými nastavení auta.

Přestože v kalendáři na rok 2024 nejsou ve srovnání s loňským rokem žádná nová kluziště, několik kluzišť se dočká zásadních aktualizací. Silverstone a Spa-Francorchamps byly rozsáhle upraveny, aby odrážely nedávné změny na okruhu a byly přesnější ve srovnání s jejich skutečnými protějšky, zatímco tratě v Jeddahu a Lusail prošly vizuálními změnami.

Mezi další funkce patří návrat režimu F1 World představeného v loňské hře, zatímco hráči závodící jako skuteční jezdci mohou po dokončení slyšet skutečné týmové rádiové klipy.

Lee Mather, hlavní kreativní ředitel Codemasters, uvedl, že úpravy režimu kariéry byly největší od doby, kdy byl režim znovu zaveden do série v roce 2016.

READ  Kopie hry Super Mario Bros. Pro NES Just Smashed World Records, znovu

„Nový model ovladatelnosti, poháněný technologií Dynamic Handling od EA Sports, umožní hráčům získat maximální výkon z jejich vozu s autentickou fyzikou, která jim dodá sebevědomí při závodech typu head-to-head se svými soupeři,“ řekl Mather.

„Spolu s novými inovacemi v ovládání a profesionalitě, aktualizované obvody, nový zvuk a aktualizovaná prezentace streamování dávají hráčům pocit, že jsou blíže k síti.“

Reklama | Staňte se příznivcem RaceFans a Reklama zdarma

Formule 1

Prohlédněte si všechny články o Formuli 1

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *