„Extraction 2“ Zobrazit datum vydání březen/duben 2023 na Netflixu

Výňatek 2 – Obrázek: Netflix

Extrakce 2 nedávno dokončila natáčení a podle režiséra Sama Hargravea film očekává brzké datum v roce 2023 s konkrétním odkazem na vydání v březnu nebo dubnu 2023.

Tato zpráva pochází z obsáhlého rozhovoru s režisérem Extraction 2, Samem Hargravem, s názvem podcast geek týdeník. Hargrave, pokud jste nevěděli, je režisérem prvního filmu a nyní i pokračování.

V době rozhovoru byli ve čtvrtý den postprodukce filmu, který se začal natáčet v listopadu 2021, přičemž většina natáčení se odehrávala v Praze v České republice, ačkoli Hargrave potvrdil, že natáčení bylo naplánováno na Austrálie. Ale nemohl kvůli COVID-19.

Nyní stojí za zmínku, že nic není statické, pokud jde o předprogramování Netflixu. V důsledku toho může být datum vydání březen nebo duben 2023 zcela nepřesné. Hargrave naznačil, že věci jsou v pohybu, takže nás budou všechny průběžně informovat prostřednictvím svých sociálních kanálů a Netflixu o aktualitách o filmu.

Rozbalte 2 filmové obaly, obsazení a štáb

Film Extraction 2 končí – Foto: Sam Hargrave / Instagram

Hargrave také v rozhovoru prozradil některé další informace pro nadcházející pokračování, jako je škádlení, že výrazně eskalovali hnutí a řekli: „Udělali jsme dvakrát to a dvakrát tak dlouho.“ [action] sekvence“.

Také to podnítí nové vztahy a nové pohledy na staré vztahy, které budou odhaleny v pokračování.

Hlavní náhled si ponecháme extrakt 2 Aktualizujte v průběhu roku a my dostáváme nové aktualizace.

Zatím jsme se poprvé podívali na připravované pokračování s upoutávkou na loňské akci Tudum a předběžným obrázkem (objevuje se v horní části tohoto článku).

zatímco čekáte extrakt 2Pamatujte, že Hemsworth je také nastaven jako hlavní titulek dalšího thrilleru na Netflixu, který bude brzy k dispozici. odkazujeme na pavouk která má svůj výhled na datum vydání v červnu 2022.

těšíš se? extrakt 2? Dejte nám vědět v komentářích níže.

READ  Euro 2020: Jak Skotsko otevřelo své evropské mistrovství poté, co v Hampdenu prohralo s Českou republikou 2: 0

volný, uvolnit NetflixStan na Twitteru pro headup.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.