Externí expozice, klíč k úspěchu pro sportovce: Muhammad Irfan

Externí expozice, klíč k úspěchu pro sportovce: Muhammad Irfan

Kuala Lumpur: Prošel tím a zná důležitost a výhody pobytu v zahraničí pro národní sportovce.

Nyní chce šampión disků v jihovýchodní Asii Muhammad Irfan Shamsuddin vyslat více národních sportovců do zahraničí, aby se účastnili soutěží nebo pravidelně trénovali, aby mohli plně využít svůj potenciál a talent.

25letý hráč, který je držitelem národního rekordu v hodu diskem na 62,55 metru, vyzval své kolegy sportovce, aby odvážně vyjádřili své potřeby národním sportovním federacím nebo Národní sportovní radě ohledně jejich pokroku v tomto sportu.

To podle něj zahrnuje informování úřadů o jejich touze trénovat nebo soutěžit v zahraničí, protože tato nabídka může posunout jejich výkon na vyšší úroveň.

„Nenechávejte je jen v zemi. Pro mě potřebujeme pomoc (zkušenosti) od cizinců. To, co v zemi máme, je dobré, ale stále potřebujeme jejich podporu.

„To je důvod, proč není nic lepšího, než dát sportovcům příležitost vyslat je do zahraničí trénovat nebo soutěžit na turnajích,“ řekl Bernamovi.

Čtyřnásobný šampion SEA Games uvedl, že tuto výzvu nebral pro vlastní zájem, ale pro větší dobro sportovců, zejména těch, kteří měli potíže, ale nechtějí mluvit.

Muhammad Irfan řekl, že zná některé sportovce, zejména rezervní sportovce, kteří skončili, protože jsou nemotivovaní a nedokáží se vypořádat s problémy.

„Prošel jsem tím, čemu nyní začínající sportovci čelí. Někteří to prostě nevydrželi a v polovině přestali.“ Muhammad Irfan, o kterém je známo, že hlasitě upozorňuje na problémy ovlivňující tento sport, řekl: „Mohl bych mít potíže za to, že tohle všechno řekl. “

Přemýšlel, proč nebylo vynaloženo úsilí, aby se zabránilo rezignaci potenciálních sportovců poté, co se rozhodli odhodit ručník, když jejich požadavky nebyly splněny.

„Musel jsem ho znovu poslat na turnaje. V zájmu rozvoje sportu doufám, že mé názory budou přijaty v dobré víře a nedojde k žádnému odporu.“

READ  Blunk se soustředí na mistrovství světa a olympijské hry s novým týmem – The Durango Herald

Muhammad Irfan dostal spravedlivý podíl na konfrontacích se sportovními úřady. Svou manželku vzal na sociální sítě poté, co smlouvu ukončil jeho bývalý trenér František Petrovic, a jeho žádosti o trénink v České republice a Turecku se v roce 2019 zpozdily.

Poté osobně financoval své 85denní tréninkové období v České republice s odhadovanými náklady více než 100 000 RM.

Jeho činy byly kritizovány Radou národní bezpečnosti a Malajsijskou atletickou federací, ale nakonec to skončilo.

Muhammad Irfan před tím absolvoval také trénink sponzorovaný vládou v Braku. –Název objektu

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *