Executive sdílí ukázkový obrázek z 200MP snímače na Motorola Edge 30 Ultra

Executive sdílí ukázkový obrázek z 200MP snímače na Motorola Edge 30 Ultra

Očekává se, že prvním smartphonem s 200MP snímačem fotoaparátu bude Motorola Edge 30 Ultra (AKA Moto X30 Pro), který by mohl být představen koncem tohoto měsíce. Vlajková loď by měla mít 6,7palcový zakřivený AMOLED displej s obnovovací frekvencí 144Hz a rozlišením FHD +. Telefon bude údajně dostupný až s 12GB pamětí a možná 512GB úložištěm.

Kromě 200MP snímače fotoaparátu má matice na zadní straně obsahovat 50MP snímač a 12MP snímač, ačkoli telefon pravděpodobně nebude mít příliš širokou možnost. Baterie údajně váží 4 500 mAh a lze ji nabíjet 125 watty při nabíjení drátem a 50 watty při bezdrátovém nabíjení. Pod kapotou bude nejlepší čipset Qualcommu ve své třídě Snapdragon 8+ Gen 1.
200MP snímač fotoaparátu je pravděpodobně nejzajímavější funkcí zařízení. Edge 30 Ultra bude jediným sportovním telefonem Samsung Původně snímač ISOCELL HP1 200MP. Generální ředitel Lenovo Chen Jin se zaměřil na fotoaparát (podívejte se, co jsme tam dělali?), zašel na svůj účet Weibo a zveřejnil ukázkovou fotku Motoroly Edge 30 Ultra.
Autor: 91 mobilů, obrázek ukazuje barevné květinové aranžmá vyfotografované v rozlišení 50 MP (s použitím seskupení pixelů 4:1 se snímačem 200 MP). Pomocí funkce Pixel binning sdílejí pixely informace se sousedními pixely. Například při seskupení pixelů 4:1 sdílejí čtyři pixely data, která nashromáždili k vytvoření superpixelu. Tím se sníží rozlišení obrazu z 200 MP na 50 MP a vytvoří se jasnější obraz s menším šumem.

Qin Lin poznamenal, že technologie binningu 4:1 použitá v zařízení je lepší než technologie binningu 9:1 používaná u 108MP fotoaparátu nalezeného v Moto G200 vydaném začátkem tohoto roku.

READ  Jamais Vu: Když se známé změní na děsivě nové

Skvělý výkon, vzhled a kamera; Vypadá to, že Motorola Edge 30 Ultra splnila vysoká očekávání, která má tato vlajková loď Android právě teď.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *