Euro 2024 | Portugalsko vs. Česko: vstupenky, televizní kanál a týmové zprávy

Euro 2024 |  Portugalsko vs. Česko: vstupenky, televizní kanál a týmové zprávy

Rafael Leo bude mít šanci prosadit se s Portugalskem na Euru 2024, ale Antonin Barak a Cechea budou mít v tomto úvodním zápase v úterý večer za cíl zkomplikovat život. Začíná ve 20:00 britského času v Lipsku.

Kupte si vstupenky na Euro 2024

V tomto zápase skupiny F se jen pár hodin předtím utkalo Turecko Vincenza Montella s Gruzií Kwicha Kvaratskelia.

Raffaele Leo měl v Miláně slušnou část kritiků, hlavně těch, kteří si stěžovali, že ve velkých hrách nehraje a chybí po dlouhou dobu. To se mu v Německu nepodaří, zvláště v silné konkurenci o místo v portugalském kádru, a má šanci tyto pochybnosti buď umlčet, nebo je znovu potvrdit.

Pro Česko je hlavním reprezentantem Serie A záložník Fiorentiny Barak, i když v kádru jsou i některé známé tváře. Bývalý útočník Říma Patrick Schick a bývalý obránce Turína David Ziema nejsou pro italské fotbalové fanoušky cizí.

Euro 2024 – Portugalsko vs Česká republika: Kde koupit vstupenky na Euro 2024

Vstupenky na skupinovou fázi Euro 2024 již není možné zakoupit, protože prodej vstupenek je nyní uzavřen, můžete se však registrovat Vstupenkový portál UEFA Před výkopem zkontrolujte, zda je k dispozici nějaký vchod.

Věci se změní, až začnou vyřazovací fáze, a další informace o dostupnosti vstupenek a příslušných místech budou k dispozici na oficiálních webových stránkách UEFA Euro 2024.

Pokud jste však v Německu kvůli skupinové fázi turnaje a máte zájem se utkání zúčastnit, Live Football Tickets má k dispozici vstupenky na několik zápasů v rámci Euro 2024.

V turnaji je mnoho podvodníků se vstupenkami, Živé vstupenky na fotbal Nabízí různé možnosti sezení, kde si můžete koupit vstupenky s důvěrou se 150% zárukou vrácení peněz, což je nejlepší nabídka na trhu.

READ  Olga Fikotová, česká diskařka

Kupte si vstupenky na Euro 2024

Euro 2024 – Portugalsko vs Česko: Kam se dívat na televizním kanálu a streamování

Fanoušci v USA mohou z UEFA Euro 2024 vytěžit maximum tím, že se přihlásí k odběru fuboTV nebo ViX+. Obě služby nabízejí komplexní živé vysílání 51 zápasů, přičemž ViX+ za dostupnější 4,99 $ měsíčně za verzi s reklamami. Další možností je Hulu s Live TV, která nabízí přístup ke 46 zápasům s 3denní bezplatnou zkušební verzí a poté 76,99 $ měsíčně.

Anglicky mluvící země, jako je Spojené království, mají bezplatné možnosti, jako je BBC iPlayer a ITVX, z nichž každá zahrnuje 26 zápasů.

Kupte si vstupenky na Euro 2024

Euro 2024 – Portugalsko vs. Česká republika: Týmy potvrzeny

Potvrzené sestavy Portugalska a Česka pro Euro 2024 jsou níže.

Podrobnější informace o nejnovějších novinkách týmu budou k dispozici před zápasem.

Tým Portugalska Euro 2024

Brankáři: Diogo Costa (Porto), Rui Patricio (Romové), Jose Cha (Wolves)

Obránci: Joao Cancelo (Barcelona), Diogo Dalot (Manchester United), Ruben Diaz (Manchester City), Gonzalo Inacio (Sporting CP), Nuno Mendes (Paříž), Pepe (Porto), Nelson Semedo (Wolves), Antonio Silva (Benfica)

Záložníci: Danilo (Paříž), Bruno Fernandes (Manchester United), Pedro Neto (Wolves), Joao Neves (Benfica), Ruben Neves (Al-Hilal), Mathias Nunes (Manchester City), Joao Palhinha (Fulham), Bernardo Silva (Manchester City ). ), Vidinha (Paříž)

Vpřed: Francisco Conceição (Porto), Jono Felix (Barcelona), Diogo Jota (Liverpool), Rafael Leo (AC Milán), Gonzalo Ramos (Paříž), Cristiano Ronaldo (Al-Nasser)

Český tým Euro 2024

Brankáři: Vítězslav Jaroš (Sturm Graz), Matěj Kovář (Leverkusen) Jinderich Stanek (Slavia Praha)

Obránci: Vladimír Koufel (West Ham), David Tutera (Slavia Praha), Robin Hraňák (Victoria Place), David Jurášek (Hoffenheim), Ladislav Krejčí (Sparta Praha), Martin Wittic (Sparta Praha), Tomač (Slavia Praha), Tomač (Slavia Praha) Praha), (Slavia Praha)

READ  Vše, co jste kdy chtěli vědět o české ambasádě ve Vídni - Vindobona.org

Záložníci: Antonín Barák (Fiorentina), Lukáš Serv (Victoria Place), Tomáš Holles (Slavia Braha), Madge Jurásek (Slavia Braha), Ontage Linkr (Feyenoord), Lukasz Provost (Slavia Braha), Čech (West Ham), Pavel Sulk (Victoria bluesene)

Vpřed: Václav Černý (Wolfsburg), Tomáš Chorý (Viktoria Plzeň), Mojmír Chytil (Slavia Praha), Adam Hložek (Leverkusen), Jan Kuchta (Sparta Praha), Patrik Schick (Leverkusen)

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *