Euro 2020: John Fratelli říká: „Doufejme, že fanoušky neomrzí baccaratová melodie v době, kdy budeme hrát“

John Fratelli doufá, že jeho skupina zazpívá jeho remasterovanou diskotéku Baccara classic Ano, pane, můžu tancovat v létě - dokud fanoušci dokážou
John Fratelli doufá, že jeho skupina zazpívá jeho remasterovanou diskotéku Baccara classic Ano, pane, můžu tancovat v létě – dokud fanoušci dokážou

Stejně jako my ostatní, kapitán Fratellis vesele sledoval, jak se síly Steva Clarka zapisují do historie, když se jako první skotský tým mužů za více než dvě desetiletí kvalifikoval na velký turnaj.

V lepším i horším případě jsou následující snímky šaten veselé kapely tančící bláznivě na melodii disko klasiky 70. let Ano, pane, můžu Boogie, nyní součástí vlasteneckého příběhu národa.

Účast V denním zpravodaji

zprávy Prořízněte hluk

Měli za úkol poskytnout cover verzi jejich vystoupení na Chris Evans Breakfast Show na Virgin Radio před vydáním jejich nového alba v dubnu.

Fratellis hraje živě, ano, pane, můžu hrát. Foto: John Devlin

Přečtěte si více

Přečtěte si více

Fratellisova charitativní obálka Yes Sir, I Can Boogie získává lajky od …

Nyní, jen den poté, co Skotsko zahájilo kampaň skupiny D proti České republice, vydalo glasgowské trio svůj cover písně jako charitativní píseň, přičemž výtěžek putoval na tři dětské charity – Dětskou charitu Tartan Army a SoccerAid Illidah Braun Memorial Fund.

Zpočátku se John Fratelli obával toho, jak obdrží charitativní krytí, které bylo zveřejněno v pátek. Říká, že zájem vyvolaný jejich rozhodnutím hovoří.

Řekl Skotovi: „Je neustále vychováván v každém rozhovoru, takže jsme samozřejmě udělali něco, co vyniklo.

To nejlepší z Bakary

„Na konci dne je dokonalost nejméně polovina práce.“

I když ve verších došlo k velkým lyrickým změnám, verzi Fratellis nadšeně podporuje Marie Dostal, vdova po lyrickém básníkovi Yes Sir, I Can Boogie Frankovi Dostalovi, která trvá na tom, že by jí její zesnulý manžel požehnal.

Kryt Fratellis není jedinou modifikací „Boogie“. Skot George Bowie také vydal druhou obálku hymny Tartanové armády.

Bowie spolupracoval se španělským duem Bacarra, které je nejlépe známé díky písni z roku 1977, a znovu nahrál svůj zpěv pro remix 2021.

Když se zpěvačka Baccarat Maria Mendiola v dubnu dozvěděla o Fratellisově úsilí, uvedla, že na ni Johnovy lyrické změny zapůsobily a že píseň ztratila svou podstatu.

John Fratelli má pocit, že Mariiny komentáře dokazují, že jeho skupina odvedla svou práci správně, a to i přes jeho sympatie k madridskému zpěvákovi.

Řekl: „Jedinou nadějí, kterou jsme měli, bylo rozebrat to na kousky, pak dát znovu dohromady a doufat, že v něm udržíte dost toho, co se lidem líbilo.

„Ale možná ta píseň pro ni hodně znamenala.“ [Maria Mendiola]. Možná definovala celý svůj život.

„Jen si myslím, že by mělo být všechno rozebráno – proč bys chtěl, aby to zůstalo originální a nedotčené?“

S osudem národního týmu stále nerozhodnutým, čas ukáže, zda se fanoušci po posledním zápase skupiny s Chorvatskem 22. června dokážou smířit s více Ano, pane, umím Boogie.

Fratelis bude jednání pečlivě sledovat.

„Myslím, že to uděláme přes léto,“ dodává John. „Ale všechno se opravdu zastaví – do srpna by to mohlo být lidem špatně.“

„Ale pokud tomu tak je, když nás lidé během příštího roku navštívili a očekávali, že tu píseň uslyší, pak by tu píseň dostali.“

Zpráva od editora:

Děkujeme za přečtení tohoto článku. Spoléháme na vaši podporu více než kdy jindy, protože změna spotřebitelských návyků způsobená koronavirem ovlivňuje naše inzerenty.

READ  Britský hráč Sam Ryder předvádí ve finále Eurovize vzrušující píseň

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.