Euro 2020 Friendly – kladivo Ciro Immobile a Lorenzo Inzain Itálie Česká republika

Euro 2020 Friendly – kladivo Ciro Immobile a Lorenzo Inzain Itálie Česká republika

Itálie přinesla svým fanouškům perfektní rozjezd před evropským šampionátem vítězstvím 4: 0 nad Českou republikou v Bologni.

Ciro Immobile vstřelil první gól o 23 minut později, když odvrátil snahu uvnitř nedaleké tyče, a další bezstarostný Niccol ப Barella pomohl před přestávkou zdvojnásobit výhodu.

Dva góly z druhé poloviny zápasu byly docela velkolepé. Nejprve Lorenzo zakončil po perfektním míči od šíleného imobila s ablativem, poté insignie našla samotného Dominica Ferrariho na pravé straně prostoru a brankář Reserve Jiri Pavlenga čekal, až vyrazí k zemi, než míč nabere.

Euro 2020

Itálie porazila San Marino 7: 0, aby prodloužila vítěznou jízdu

28/05/2021 V 21:15

Itálie zahájila v pátek zápas s Tureckem, Česká republika hrála ve Skotsku poprvé v pondělí.

Místo mluvení – Gareth Southgate a Steve Clark si lízají rty

Před každým z těchto zápasů by mělo být varování: Předzápasová přátelství jsou nejhorší známkou zápasu. Jak vypadají, neměli byste hráče na stránkách hodnotit pomocí uvolňující a roztomilé vanilkové taktiky.

Všichni říkali, že český lid je špatný. Zdá se, že jsou k dispozici k ničemu a musí se uchýlit k zoufalé ochraně, aby se vyhnuli přiznání. Porážka 5: 0 ve Wembley se zdá být lepším ukazatelem toho, kde stojí v mezinárodním fotbalu, než výhra 2: 1 nad Anglií v Praze.

Je těžké si představit, že Skotsko má opravdu skvělou zahajovací hru – samozřejmě pokud si všimnete něčeho o předzápasovém přátelství.

Muž zápasu: Lorenzo Insine (Itálie)

Skvělá všestranná scéna z Itálie, ale Insine byl dirigentem úhledného fotbalu hraného po boku Roberta Manciniho.

Stejně jako jeho trenér před 30 lety, často šel hluboko z přední linie, aby si vzal míč, a přeměnil dobré držení, které dostal ve středu pole, na nebezpečné útoky, protože vytvořil perfektní časové míče, aby mohl hrát na imobilní a Ferradi.

READ  Den 743: Ukrajinští spojenci seřadili všechny prostředky potřebné pro český muniční program

Ve vzácných případech skončil velmi stylově, když byl před náskokem. Toto není italská stránka se zjevnými hráči, jako jsou někteří jejich předchůdci, ale Insine má dostatek kreativity, aby Asýrii změnil na nebezpečnější stránku.

Hodnocení hráčů:

Itálie: Donorumma 6; Florence 7, Bonucci 6, Sielini 6, Spinasola 7; Parella 7, Jorginho 7, Locatelli 7; Ferrari 8, nemovitost 7, Odznak 8 *. Subs: Christian 6, Emerson 6, Acerby 6, Sisa 6, Raspberry 6, Doloi 6.

Česká republika: Pavlenga 5; Koofal 6, Probek 6, Celestka 5, Battle 5; Král 6, Tarida 5; Masobust 5, Barak 5, Jankto 5 Kremenik 6. Subs: Shik 5, Suzek 6, Jima 5, Vitra 6, Chevsik 6, Satilek 6.

„Víme, že existují velká očekávání“ – Loris ohledně ambicí Francie na Euro 2020

Hlavní přednosti soutěže:

23 ‚Cíl pro Itálii! Insine to staví na kříž, který může být zničen pouze v cestě probekům nehybným.

43 ‚Cíl pro Itálii! Parella se účastní závodu směrem k pokutovému území České republiky a poté vidí, jak se jeho střela zlomyslně odrazila od tyče, která se naklonila přes Pavlenku, která je uvnitř vzdálené tyče.

66 ‚Cíl pro Itálii! A krásný. Poté, co ho nehybný nastavil na ovládání kolen, kroucení a míč, Insine odstoupil s přesností.

74 ‚Cíl pro Itálii! Nyní nakupují. Vyhráli míč vysoko na hřišti a poté Benardi našel závod na pravé straně pokutového území, kde čekal, až český brankář spadne na zem, než on a naberou do sítě.

Důležitá statistika

27 – Nepřekonaný běh je na straně Roberta Manciniho.

Euro 2020

„Úplně zničeno“ – McLean vynechá Euro 2020 kvůli zranění kolena

11/05/2021 V 10:02

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *