Eric Nam ruší své koncerty v ČR kvůli ztrátě hlasu | K-popové filmové novinky

Eric Nam ruší své koncerty v ČR kvůli ztrátě hlasu |  K-popové filmové novinky
Korejsko-americký zpěvák a podnikatel Eric Nam musel kvůli nemoci hlasivek zrušit svůj poslední koncert v Česku…
Přečtěte si více
Korejsko-americký zpěvák a podnikatel Eric Nam musel kvůli nemoci hlasivek zrušit svůj poslední koncert v Česku. Vzal si svůj instagramový účet, kde zveřejnil pár příběhů, ve kterých oznámil, že bude muset bohužel zrušit nadcházející koncerty kvůli hrozbě trvalého poškození hlasu. V reakci na poptávku fanoušků, kteří se již na akci začali řadit, také oznámil, že na místě budou pořádat prodej zboží.


Na své stránce na Instagramu sdílel vzkaz fanouškům, který zní: „Drahý český národe! Bohužel kvůli ztrátě hlasu jsem byl instruován mým týmem a lékaři, abych nevystupoval v dnešním pořadu. Chtěl jsem pokračovat, ale dnešní večer by mohl způsobit trvalé poškození mého hlasu. Od včerejška mám vokální odpočinek a doufám, že dokončím zbývající termíny turné.

Vím, že mnoho z vás na tento den čekalo a je mi líto, že vás všechny zklamu. Není to snadné, ale || Opravdu si vážíme vašeho pochopení a omlouváme se za případné nepříjemnosti. Doufám, že vám to v budoucnu vynahradím.

Všechny vstupenky budou vráceny tam, kde jste si vstupenky zakoupili. Ještě jednou děkuji a mám vás všechny moc ráda.“


Eric Nam je momentálně na svém turné Tam a zase zpátky. Tento měsíc by měl vystoupit také v Berlíně, Paříži a Amsterdamu. Bude zajímavé sledovat, zda ztráta hlasu ovlivní i jeho nadcházející koncerty.


Konec článku

READ  8 nejzábavnějších memů „Not Captain America“ pro fanoušky

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *