Eric ‚ConcernedApe‘ Barone zastavuje vývoj výrobce Haunted Chocolate Maker a vrací se do Stardew Valley

Eric „ConcernedApe“ Barone zastavuje vývoj na prémiově vypadající Haunted Chocolate Maker, aby obnovil nástroje Stardew Valley, a sestavení začíná v aktualizaci 1.6 pro komplexní správu farmy a života. Tato aktualizace značně usnadní život komunitě PC moddingů, ale slibuje se také nový herní obsah, což je skvělá zábava pro uživatele konzole.

Barron je jedním z těch frustrujících talentovaných jedinců, kteří, jak se zdá, dokážou vyniknout ve všem, co se jim dostane do rukou. Je famózní, že si vysloužil respekt a obdiv hráčů všech kategorií tím, že vytvořil Stardew Valley, skvělou moderní klasiku a pravděpodobně jednu z nejlepších her všech dob, téměř bez pomoci.

Na projektu sloužil jako jediný designér, programátor, animátor, výtvarník, skladatel a spisovatel. Toto úsilí mu trvalo jen čtyři a půl roku a pracoval 10 hodin denně, sedm dní v týdnu. Barron byl za svou tvrdou práci bohatě odměněn. Při posledním počítání, Stardew Valley prodalo přes 20 milionů kopií napříč všemi platformamiVýhodou toho, že nemáte žádné partnery, je, že nemusíte rozdělovat výnosy. Raději bychom se upřímně vyspali a pravděpodobně bychom kvůli tomu nikdy nebyli milionáři, ale to jsme odbočili.

Těšíte se na strašidelného výrobce čokolády? Kolik času jsi ztratil ve Stardew Valley? Sklízejte to, co zasejete v sekci komentářů níže.

READ  Zde je vše, co může Windows 11 hráčům nabídnout

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *