EO Jerzyho Skolimowského a čeští profesionálové zticha ze západní fronty nominace na skóre na 95. udílení cen Akademie

Los Angeles: Jersey Skolimowski EO Nominace v kategorii Mezinárodní film na 95. udílení cen Akademie. Česká republika Linda Eisenhamerová a Victor Brazil, němečtí/američtí/britští koproducenti Veškerý mír na západní frontěNominován v kategorii Nejlepší make-up a Hairstyling a Nejlepší zvuk.

Další nominace v kategorii Mezinárodní film: Veškerý mír na západní frontě (Německo), Argentina, 1985 (Argentina), blíž (Belgie) a Tichá dívka (Irsko).

EO Produkoval polský Scopia Film a koprodukoval italský Alia Film. Polský filmový institutThe Podkarpatský regionální filmový fond A tohle Warmia-Masuriya Film Fund. EO Světovou premiéru měl na filmovém festivalu v Cannes 2022, kde získal Cenu poroty.

Veškerý mír na západní frontě Natočeno v roce 2021 v České republice spolu s Německem a Belgií. V Praze byl výrobek servisován Film Sirena a těžila z českých pobídek. Film režírovaný Edwardem Bergerem získal devět nominací, včetně kategorie nejlepší film.

Linda Eisenhamerová byla nominována za nejlepší make-up a účes spolu s Heike Merger, zatímco Victor Brasil byl nominován za nejlepší zvuk spolu s Frankem Krusem, Markusem Stemmlerem, Larsem Ginzelem a Stefanem Kortem.

95. ročník předávání cen Akademie se bude konat 12. března 2023.

Klikněte na Tady Pro seznam schůzek.

READ  Ian Granja se zavazuje Penny Hardawayové

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *