ENENCE Instant Translator Recenze – efektivní obousměrný okamžitý překladač pro jazyky? : Tribune of India

Pro všechny lidi, kteří rádi cestují, je tu pro vás nové zařízení! Enence Interpreter by měl být na začátku vašeho seznamu. Představte si, jak úžasné by bylo umět komunikovat ve všech jazycích světa. Cestujte z jedné země do druhé a okamžitě porozumějte lidem, kteří tam žijí, a to vše, aniž byste se museli roky učit jazyky nebo hledat někoho, kdo zná váš jazyk.

Toto zařízení je také skvělé pro všechny lidi, kteří cestují za prací; Už nemusí trávit více času rychlokurzy nebo nošením slovníku; Enence Interpreter je dokonalé a kompaktní zařízení Velmi vám to pomůže komunikovat s ostatními v reálném čase.

Toto zařízení dokáže přeložit 36 ​​jazyků: arabština (Egypt, Saúdská Arábie), bulharština, chorvatština, čínština/mandarínština [Simplified Chinese (Mainland China, Hong Kong), Traditional Chinese (Taiwan)]čeština, dánština, holandština, angličtina (Austrálie, Kanada, Indie, Irsko, Spojené království, USA), finština, francouzština (Kanada, Francie), němčina, řečtina, maďarština, hindština, indonéština, italština, japonština, korejština, malajština norština, polština, portugalština (Tchaj-wan, Francie), němčina, řečtina, maďarština, hindština, indonéština, italština, japonština, korejština, malajština, norština, polština, portugalština (Portugalsko, Brazílie), rumunština, ruština, slovenština, švédština, slovinština, španělština ( Španělsko, Mexiko), ukrajinština, turečtina, vietnamština, tamilština, telugština, thajština.

Jak funguje tlumočník ENENCE?

Objednejte si Enence Instant Translator: Zadejte objednávku na webové stránce Enence Instant Translator a počkejte na odeslání.

Konektivita: Mějte na paměti, že váš smartphone musí být připojen k WiFi nebo mobilní síti. Stáhněte si aplikaci s názvem „MUAMA ENENCE“.

Mluvte: Jakmile zařízení obdržíte, stiskněte tlačítko „ME“ a promluvte se zařízením o tom, co chcete přeložit. Pokud jste hotovi, uvolněte tlačítko „ME“ a za 1,5 sekundy uslyšíte překlad.

Pochopte: Je to stejné, pokud chcete porozumět tomu, co ten druhý říká. Jednoduše stiskněte tlačítko mikrofonu v blízkosti úst druhé osoby, nechte osobu mluvit, a jakmile bude hotovo, tlačítko uvolněte. Překlad budete moci slyšet ve svém jazyce!

READ  EU hodnotí dobu trvání třetí vakcíny proti COVID-19 - EURACTIV.com

Dokonalý design

S tímto vynálezem nebudete muset trávit čas a peníze snahou naučit se další jazyk. Enence Interpreter vám to umožňuje Komunikujte ve více než 36 jazycích; Jen si představte, že byste mohli konverzovat téměř s kýmkoli na světě! Kompaktní design tohoto zařízení je ideální pro vzít si s sebou kamkoli a jeho použití je snadné za pouhých 30 sekund.

Přestože výrobce vyzbrojil toto zařízení nejmodernější technologií, bylo také vytvořeno tak, aby jej mohl používat každý bez větší námahy. Jediné, co musíte udělat, je vybrat jazyk, kterým chcete komunikovat a mluvit. Enence Instant Translator přeloží vše, i když nahrajete dlouhou větu.

● Dlouhá výdrž: Životnost baterie tohoto zařízení je až 4 dny.

● Lepší inženýrství: Pomůže vám ušetřit čas a peníze.

● Snadné použití: Inteligentní, intuitivní a jednoduchý design zařízení.

● Dokonalost: Vysoká věrnost a kvalita zvuku pro plynulé konverzace.

● Better Assistance: Chatujte v reálném čase s reakční dobou 1,5 sekundy.

Tlumočník

S Enence Instant Translator můžete říct cokoli chcete a získat okamžitý překlad do více než 36 jazyků. Toto zařízení je nejrychlejší způsob komunikace v mnoha jazycích po celém světě.

S tímto zařízením pro rozpoznávání řeči můžete ušetřit peníze tím, že nebudete utrácet peníze za drahé jazykové kurzy a slovníky.

bilaterální rozhovor

Enence Interpreter poskytuje plynulé a bezproblémové konverzace, které jsou bez zmatků, protože dokáže překládat vaše konverzační partnery a příslušné jazyky. Bez vzájemné mluvení jazykem si obě strany mohou rozumět a vzájemně si pomáhat. Je to vynikající volba pro ty, kteří nemají čas a peníze na to, aby navštěvovali všechny jazykové kurzy a každý den četli drahé knihy na toto téma.

Někdy může být obtížné naučit se cizí jazyk, i když máte o studium cizího jazyka zájem. S Enence Interpreter můžete snadno překládat slova a fráze, což je velmi příjemné.

READ  Nepřátelé finále NBA v Tokiu soutěží o peníze jako Američané

kolik to bude stát?

Enence Translator je k dispozici pouze online. K dispozici je mnoho balíčků. Všechny jsou momentálně výrazně zlevněné.

● Kupte si jeden za 89 $

● Kupte dva za 138 $

● Kupte tři za 177 $

● Kupte čtyři za 220 dolarů

● Kupte pět za 265 dolarů

Můžete také přidat 3letou záruku za pouhých 16,95 $ za kus. K dispozici je také 30denní záruka vrácení peněz, pokud nebudete s nákupem spokojeni. Zákaznický servis můžete kontaktovat následujícími způsoby:

● Kontaktní formulář: https://translatorenence.com/contac

● Telefon: 1-205-782-7133

recenze

Toto zařízení po použití některé zákazníky baví. Jeden zákazník píše, že Enenceův tlumočník je Snadné použití a snadné použitíI pro její prarodiče. Kdykoli chcete cestovat za obchodem nebo turistikou, neexistují žádné jazykové bariéry.

Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na oficiální stránky!

Upozornění: Výše ​​uvedený článek je sponzorovaný a vyjádřené názory jsou názory sponzora/autora a v žádném případě nepředstavují redakční pozici a názory The Tribune.

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *