Empire of the Ants se odehrává v roce 2024 pro PC

Empire of the Ants se odehrává v roce 2024 pro PC

Mravenčí říšenadcházející hra založená na sci-fi románu Bernarda Werbera z roku 1991, vyjde pro konzole a PC přes parní V roce 2024 vydavatel Microid a vývojář věž pět oznámit. Konkrétní konzole nejsou objasněny, ale hra je aktuálně k dispozici pro seznam přání prostřednictvím Obchod Playstation.

Zde je přehled hry přes Microids:

O

Podle knižního bestselleru Bernarda Werbera, Mravenčí říše Nabídne strategický zážitek blízký slavné knižní sáze.

odbornost pohlcující Dobrodružstvís a bránit své země prostřednictvím taktických a strategických bitev v mikroskopickém světě epických rozměrů.

Průzkum, strategie, bojové dovednosti, ale především místní aliance pro divokou zvěř budou zásadní pro vítězství v mnoha výzvách, které na vás čekají.

Zúčastněte se migrace odsouzené a ztracené kolonie

Hrajte za Mravenčího zachránce, jehož posláním je vést své „lidy“ a přestavět domov, chránit je, přimět je prosperovat a dobývat nová území během různých ročních období.

Klíčové vlastnosti

  • Zúčastněte se epického dobrodružství – Podpořte roli odvážného mravence z pohledu třetí osoby a prozkoumejte jedinečné schopnosti, které vám mohou pomoci v boji a průzkumu.
  • 3D strategická hra v reálném čase s progresivní obtížností – Hra slibuje intuitivní zážitek pro nováčky s lekcemi, jak se naučit základy Strategická hra v reálném čase. Hra také nabídne škálovatelnou obtížnost a adaptivní zážitek pro ostřílené hráče, kteří objeví nové herní mechanismy i pokročilé strategie a bojové dovednosti.
  • Prozkoumejte krásné prostředí a seznamte se s místní divokou zvěří – Hra bude mít k prozkoumání fotorealistickou džungli. Poznejte ostatní mravence a obyvatele lesa prostřednictvím svého dobrodružství, setkejte se s nimi a komunikujte s nimi.
  • Fotorealistické Unreal Engine 5 posouvá hranice fotorealistického efektu na rostliny a divokou zvěř.
  • Román podle sezóny Po stejných liniích – Hra obsahuje vyprávění, které sleduje rytmus ročních období, kterému se přizpůsobí prostředí a herní mechanismy.
  • Kontrastní rozmanitost a adaptace – Herní mapy se budou vyvíjet v závislosti na denní době (den, noc, svítání a soumrak).

Podívejte se na snímky obrazovky prvního sobotního pořadu.

READ  Únik Genshin Effect údajně odhalil novou mapu a herní funkci

snímky obrazovky

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *