Elitní nebezpečný ředitel se „z celého srdce“ omlouvá za nové problémy s expanzí

Manažer Elite Dangerous se omluvil fanouškům poté, co nahlásil řadu chyb a problémů s výkonem souvisejících s nejnovější expanzí hry Elite Dangerous: Odyssey.

Autor: CEO a zakladatel Frontier Developments, David Braben Omluva fórům Elite Dangerous V pátek řešit situaci. „Chtěl bych se z celého srdce omluvit těm, kteří těmito problémy trpí,“ uvádí se v příspěvku. „Chtěl bych vás ujistit, že tyto problémy bereme velmi vážně a že jsou naší nejvyšší prioritou a zaměřením.“

První oprava hotfix již byla implementována a Braben nadále poukazuje na to, že druhá oprava je na cestě k „řešení více hlášených chyb a zlepšení stability hry“.

Odyssey je součástí DLC pro Elite Dangerous, které umožňuje hráčům vystoupit ze svých lodí, prozkoumat planety a bojovat pěšky v pohledu z pohledu první osoby. Expanze byla spuštěna teprve minulý týden 19. května, v současné době je však ve službě Steam hodnocena „většinou záporně“ a v době psaní bylo zaznamenáno více než 3 000 recenzí.

Hráči nahlásili problémy s výkonem, problémy s uživatelským rozhraním hry a řadu chyb a závad ve hře.

Doporučená uživatelská recenze na Steam v době psaní pochází Superdarknova„Což shrnuje spoustu komunitních sentimentů:„ Tento obsah DLC mohu doporučit pouze tehdy, pokud máte trpělivost a dokážete uklidnit mysl při řešení problémů, chyb, nedostatku optimalizace a nedostatku obsahu pro spolupráci, “zní přehled. „Pokud jsi sólový hráč a máš svalnatý počítač, jsi naprosto v pořádku. Ale pokud jsi jako já, někdo, kdo má rád online hry s přáteli a počítač na střední úrovni, tak počkej.“

Braben se ve svém prohlášení zabýval klíčovou otázkou výkonu. „Někteří z našich hráčů hlásili špatný výkon na zařízeních, kde očekáváme dobrý výkon, a jiní říkají, že je dobrý. Snažíme se jít na věc.“ Braben poděkoval hráčům za jejich trpělivost a podporu a poznamenal, že komunita Elite Dangerous „byla vždy srdcem hry“.

READ  Gruzínská žena byla v šoku, když podruhé našla ve svém domě nejméně 100 000 včel

Další informace o Elite Dangerous Odyssey najdete v našem rozhovoru s herním designérem Lukem Bettertonem o tom, jak Frontier nedokončil průzkum vesmíru pro elitu.

Jordan Oloman je spisovatel na volné noze pro IGN. Sledujte ho na Twitteru.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *