Elder Scrolls Online chtěl prozkoumat Dwemera, ale Todd Howard řekl, že ne

Série Elder Scrolls z RPG hry Má svůj spravedlivý podíl na tajemstvích a mezi nejzajímavější z nich patří Dwemer, starodávná rasa, která záhadně zmizela. Šejk posouvá online Chtěl vnést trochu světla do tohoto příběhu, ale výkonný producent Bethesdy Todd Howard nebyl příliš nadšený.

V rozhovoru s Detektivní hraRich Lambert, kreativní ředitel Elder Scrolls Online, ukázal, že Dwemer byl zapnutý MMORPG hraRýsovací prkno, ale projekt byl rychle zrušen. „Šli jsme cestou v určitém okamžiku, kdy jsme zkoumali Dwemerovy věci. Lambert vysvětlil, že každý o tom chtěl vědět, a také jsme o tom chtěli vědět, a my jsme do toho šli hluboko,“ a ona nám chce připomenout že to je něco, co nikdy nebudeme dělat, a nikdy nevyjdeme ven a nezkazíme tajemství a tajemství Dwemera. Ale my jsme to jen objevili, takže jsme měli dobrý nápad, jak to udělat. “

Dwemer byl starodávná rasa elfů v Tamril, kteří zmizeli během bitvy o Červenou horu. Legenda praví, že Dwemerův architekt Kagrenac našel způsob, jak během bitvy bránit svou rasu aktivovat a využít sílu Lorkhanova srdce, ededského artefaktu. Není přesně známo, co se přesně stalo potom, až na to, že všichni Dwemer z Tamrielu zmizeli beze stopy kromě jedné.

V Morrowindu potkáte jednoho člena rasy, Yagruma Bagarna. Když bylo použito srdce, byl v jiném světě a zůstal pozadu. Zkoumal, co se stalo, snažil se zjistit, kde se jeho lidé nacházejí, ale bezvýsledně.

Vzhledem k vzrušení z možností, ponořit se do toho všeho bude pro hráče i Bethesdu podobný druh mýtu, který je nejlépe ponechat na představivosti. co se stalo? Vyměňte jej sami – skládačka je vždy zajímavější než odpověď.

Zde je podrobné vysvětlení Dwemeru:

READ  Technologie redukce latence Nvidia je k dispozici všem hráčům Overwatch s GPU jejich společnosti

To vše bylo řečeno, možná byste mu zachránili Dwimmera The Elder Scrolls 6? Nepočítejte s tím, ale díky tomu je vidění Tamriel zajímavější.

{„Scheme“: {„Page“: {„Content“: {„Title“: „Elder Scrolls na internetu chtěli prozkoumat Dwemera, ale Todd Howard řekl ne“, „type“: „post“, „category“: „the -old-scrolls-online“}, „user“: {„loginstatus“: false}, „hra“: {„publisher“: „Bethesda Softworks“, „žánr“: „MMO“, „název“: “ Skripty Elder Online: Tamriel Unlimited, „Species“:[„MMO“,“FPS“,“RPG“]}}}}

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.