Elden Ring Modding Magic znamená, že bossové nyní mohou mezi sebou bojovat

Elden Ring Modding Magic znamená, že bossové nyní mohou mezi sebou bojovat

Zahrada Al-Ayoun Modder kteří pracují ve hrách jako nesená krví Už to tu bylo ukázánoNyní začněte kopat Elden prsten soubory a hrát si s věcmi.

Výsledek? Šéfové bojující s jinými bossy, bez lidské postavy a výsledné frustrace v nedohlednu. Je to něco, s čím má Garden of Eyes bohaté zkušenosti; Jejich Patreon je speciálně nastaven pro vytváření tohoto typu obsahuA dříve nahrávali videa jako toto, který má od něj šéfa Dark Souls 3 boss boj od nesená krví:

o elden prstenNavzdory tomu vybrali dva šéfy, které by mnozí z vás pravděpodobně rádi viděli v tomto scénáři: Malenia, hvězda promo hry, a Starscourge Radahn, Kdo to je oficiálně Elden prsten nejlepší postava. Aby tento boj vyhovoval, existují tři kola a níže se můžete podívat, kdo z nich vyjde jako vítěz:

Není to nejefektivnější a nejelegantnější z bitev, kromě docela malých předeher, ale o to pak nejde; Je velmi vzrušující vidět, jak AI každé postavy pracuje proti něčemu, čím nejste.

I když jsme již dříve představili práci s úpravami Garden of Eyes, Jsou také jedním z moderátorů odpovědných za vyhledávání kódu hry a sdílení umístění „Tři odemykatelné dveře Colossea“o kterém mnozí nyní spekulují, že by tvořil základ druhu Aktualizace se blíží někdy V budoucnu:

YouTuber Garden of Eyes takový nebyl první Chcete-li nahrát video o těchto skrytých oblastech, ale jejich příspěvky jdou do velkého množství podrobností o Koloseu v Leyndellu, Northern Limgrave a Caelid. Všechny jsou kompletně zabudovány do lokací a dokonce obsahují kolize, které určují, zda vaše postava prořízne určité předměty, či nikoli. Na videu můžete vidět, jak zdeformované figuríny rozbíjejí několik sklenic tím, že do nich narazí. Na konci všech chodeb je vidět plně postavené Koloseum se stovkami míst k sezení. Nebýt zemí mezi pustou pustinou, bylo by to perfektní místo, kde můžete svému šéfovi předvést zabijácké schopnosti.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *