ECHL: Norfolk Admirals se vrací do Česka

ECHL: Norfolk Admirals se vrací do Česka

Fotografický kredit: Rich LeBlanc | Uvnitř kluziště

Bývalý obránce Norfolk Admirals Simon Kubíček se vrací do rodného Česka, aby odehrál sezonu 2024-25 za Motor České Budějovice. Dvaadvacetiletý obránce strávil své první dvě profesionální sezóny mezi Newfoundland Growlers, Admirals a Manitoba Moose z AHL. Než se stal profesionálem, hrál Kubíček tři sezóny v kategorii major Juniors ve Western Hockey League; Dvě sezóny s Seattle Thunderbirds a Edmonton Oil Kings. Ve 181 odehraných zápasech během těchto tří sezón měl Kubíček 30 branek a 66 asistencí za 96 bodů a hodnocení plus-27. Ve svém posledním roce ve WHL vyhrál Kubíček s Oil Kings šampionát WHL a byl jmenován do centrálního druhého All-Star týmu WHL.

Kubíček na konci své juniorské kariéry podepsal s Moose dvouletou smlouvu, ale v sestavě se moc nenašel. Ve dvou sezónách byl Kubíček nasazen do sestavy jen čtyřikrát za Moose, kde si připsal jeden bod a hodnocení mínus pět. Kubíček zaznamenal čtyři góly a 10 asistencí za 14 bodů ve svém prvním roce u Growlers, ale nebyl známý svými schopnostmi skórovat jako obránce. Místo toho zveřejnil hodnocení plus-15 v 60 zápasech a nashromáždil 163 trestných minut, což ukazuje, že je obráncem ve fyzickém uzamčení. Ve své druhé sezóně nosil námořnický a zlatý svetr Admirals. Kubíček byl v sestavě 59 zápasů, ve kterých zaznamenal čtyři branky a 13 asistencí za 17 bodů, což je kariérní maximum.

insidetherink.com/join-us


Zachary Alvarado

Novinář Inside The Ring pokrývající ECHL Wheeling Nailers a Norfolk Admirals. V prosinci jsem promoval na Duquesne University se zaměřením na sportovní informace a média. O hokej se zajímám od svých 4 let.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *