Eagles sledují NFL Weekend a také akci Sixers a Flyers

Eagles sledují NFL Weekend a také akci Sixers a Flyers

Vítejte na NFL Wildcard Weekend a na ESPN Radio 973 můžete slyšet celou řadu her od našeho zpravodajství v sobotu v 16:00! Eagles, kteří zakončili základní sezónu s nejlepším výsledkem v NFC díky nedělnímu vítězství nad Giants, čímž dosáhli celkového počtu vítězství 14, budou tento víkend sledovat jako vy a já a čekat, s kým se utkají v divizním kole příště. víkend. Uzamčení prvního kola dává hráčům více času, aby se uzdravili a vybudovali si výhodu domácího hřiště během play-off. Tento víkend v šatně s Billym Schweimem Připravíme vás na všechna fotbalová utkání a předvedeme všech šest zápasů.

Flyers vyhráli šest z posledních sedmi zápasů díky nešťastné výhře tento týden proti Washingtonu Capitals. Od návratu z vánoční přestávky vstřelili Oranžoví a Černí 29 gólů a útočník Travis Conecnie je v plamenech: v posledních 10 zápasech zaznamenal 10 gólů a osm asistencí! Flyers bylo v poslední době zábavné sledovat díky jejich flekaté hře a my se podíváme na to, proč hráli v poslední době tak dobře.

Philadelphia 76ers dosáhla poloviny sezony s bilancí 25-16 a aktuálně jsou pátí v tabulce Východní konference, pět zápasů za Boston Celtics mířící do pátečního dění. Sixers zahajují v sobotu v Utahu pětizápasový roadtrip, když cestují po Západní konferenci ve snaze zůstat bez zásahu a přitom hrát dobrý basketbal.

V sobotu v šatně s Billym Shefaimem, 3x All-Big Ten Linebacker Brad Quast Připojte se ke mně ve studiu, protože máme nabitou show! 10:30 The Sports Book Consigliere Dave Sharapan Check in z Las Vegas Přináší vám Dino’s Subs a Pizza of Margate. „Kniha vám poskytne jeho pohled na výběr vítězů tento víkend v play-off NFL. V 11 hodin uslyšíte odborníka na fantasy fotbal Briana Hartleyho Přináší vám Badulla Freemasonry. Existuje spousta fantasy lig, které je třeba sejmout, stejně jako sestavy denních fantasy, které je třeba nastavit, a The Guru vám tento víkend pomůže připravit váš tým k vítězství. pak dovnitř 11:30 Uslyšíme hlavního trenéra fotbalistů Kentucky Wildcats Marka Stoopse. Stoops je nejúspěšnějším trenérem v historii fotbalu Kentucky a právě získal obránce South Jersey Devina Learyho z Timber Creek! Dostaneme jeho myšlenky na stav univerzitního fotbalu, nic víc. Pokusíme se vtěsnat newsletter Flyers-Sixers za rušné 2 hodiny!

READ  Kdy je semifinálové a konečné datum Eurovision Song Contest 2023?

v neděli Show Jsme zpět ve studiu poté, co jsme byli na cestách a živě streamovali Eagles Pregame show v The Pool v Harrah’s Atlantic City a Creekside Tavern v Marmoře během pravidelné sezóny. Mike Carlin se ke mně přidává V neděli ve studiu, když rekapitulujeme sobotní play-off a těšíme se na nedělní zápasy. Uslyšíme od Sportovní hlasatel FOX 29 Scott Grayson o vítězství „Keys to the Eagles“ v play-off Přináší vám Van Brill Bulls. Grayson se podívá na potenciální soupeře Eagles v prvním kole. V sobotu večer také odpovíme na výsledky Flyers a Sixers.

To vše a ještě více v The Locker Room with Billy Schweim, každou sobotu a neděli od 10:00 do 12:00 na rádiu ESPN 97.3.

Zjistěte více o pivovarech v Cape May County

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *