Eagles mají nejlepší bilanci v NFL

Eagles mají nejlepší bilanci v NFL

Philadelphia Eagles mají nejlepší bilanci v NFL a svou přesvědčivou výhrou 48:22 nad New York Giants se stali prvním týmem, který si zajistil místo v NFL. Quarterback Jalen Hurts pokračuje ve hře na úrovni MVP, vede NFL s nejlepším hodnocením přihrávek (108,4) a pátým počtem asistencí (22), když vede v této sezóně jedničku v bodování NFL s Philadelphií v průměru 29,7 bodu na zápas. Minulou neděli dosáhl Miles Sanders ve spěchu 1 000 yardů a stal se prvním Eaglem, který to dokázal od LeSeana McCoye a připojil se k týmovému kolegovi AJ Brownovi jako člen klubu na 1 000 yardů. Tuto neděli jsou Eagles zpět na cestách, když cestují do Windy City, aby se postavili 3-10 Chicago Bears a jedné z nejhorších obran v NFL.

Nezapomeňte se k nám připojit na Eagles Pregame živě ze včerejší Creekside Tavern, která se nachází na Roosevelt Ave v Marmoře! Přijďte povzbudit Eagles a vychutnejte si jejich speciality ve hrách, jako jsou $3 Miller Lites a $8 Miller Lite Kettles, plus speciální nápoje jako Cowboy Tears! Yesterday’s Creekside Tavern je vaším domovem Eagles a zveme vás, abyste se k nám připojili na nedělní hru Eagles!

Sixers míří do Friday Night, když doma vyhráli pět zápasů v řadě, což je působivé vzhledem k tomu, jak frustrující tuto sezónu sledovali. Mezitím se Flyers utápěli v průměrnosti a měli štěstí, že ve čtvrtek večer vyhráli proti svým rivalům, New Jersey Devils! Můžeme poděkovat The Birds za to, že dali fanouškům Philly Sports něco, čemu mohou fandit! To vše o víkendu obsáhne Šatna s Billym Schweimem.

V sobotní show Mike Carlin Show Připojte se ke mně ve studiu, kde budeme informovat o nejnovějších zprávách s Eagles, Sixers a Flyers! Sportovní book Consigliere Dave Sharapan se odbavuje z Las Vegas, který vám přináší Dino’s Subs & Pizza of Margate. ‚Kniha‘ nám poradí, které týmy budou tento víkend hrát. Ve dvě hodiny se ozveme Legendární sportovní hlasatel a pozorovatel vysílání rádia Eagles, Billy Werndel. Bailey byl uveden do pensylvánské sportovní síně slávy a poskytne nám vnitřní informace o ptácích. Plus Sixers a Flyers mluví o show.

READ  Italský ministr sportu trvá na tom, aby nebyl homofobní po kontroverzi Yankto

v neděli, Bude to šatna Živý přenos ze včerejší krčmy Creekside v Marmoře na předzápasovou show Eagles. Pojďte se mnou, Mikem Carlinem a Joshem Hennigem, abychom před výkopem ve 13:00 viděli tým Eagles vs Bears! Každou neděli slyšíme od sportovního hlasatele Fox 29 News Scotta Graysona v pořadu „Keys to the Game“. Přináší vám Van Brill Bulls. v Ve dvě hodiny si promluvíme s mou zemí Guru fantastického fotbalu Brian Hartley Přináší vám Badulla Freemasonry. Váš učitel vám tuto neděli ukáže, které hráče chcete připojit ke svému fantasy týmu.

To vše a ještě více tento víkend v The Locker Room s Billym Schweimem každou sobotu a neděli od 10:00 do poledne na rádiu ESPN 97.3.

Přečtěte si o deseti pivovarech v Cape May County

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *