Eagles hostí svůj pátý zápas NFC Championship za posledních 22 let

Philadelphia Eagles hostí pátý zápas NFC Championship za posledních 22 let a v neděli se v 15:00 utkají se San Francisco 49ers. Fanoušci Eagles budou nadšeni, že se ujmou dvou nejlepších soupisek v NFC. 49ers přivážejí svou špičkovou obranu do Philadelphie, když se snaží zadržet silnou ofenzívu Eagles, která má v této sezóně třetí nejlepší počet bodů na zápas v NFL. Tuto hru vyhrajete v zákopech s každým týmem s nejlepšími útočnými a obrannými liniemi v lize a víte, kdo vyhraje bitvu o obrat, bude vaším šampionem konference.

Dominance Eagles nad New York Giants minulou sobotu večer by měla dát Eagles větší jistotu, že mají na to, aby dosáhli na Super Bowl. Jalen Hurts, AJ Brown, Devonta Smith, Dallas Goedert a Eagles Offense se pokusí využít své 49ers ve 20. proti přihrávce a pokusí se vyhnout San Franciscu talent pass rush. Celý víkend budeme mít rozsáhlé zpravodajství v The Locker Room s Billym Schweimem!!!

Teď se nedívejte, ale Philadelphia 76ers vyhráli osm z posledních 10 zápasů a nyní jsou druzí v tabulce Východní konference za Boston Celtics. Do našeho zpravodajství o víkendu NFL Championship Weekend vtlačíme několik přednášek Sixers.

V sobotu Mike Carlin Show Přidejte se ke mně ve studiu, když vás nabudíme na nedělní hru Eagles. Sportswriters Consigliere Dave Sharapan Přihlásím se z Las Vegas vám přináší Dino Subs a Margate Pizza. Zjistěte, jaké kurzy „The Book“ miluje v zápasech NFC a AFC. Ve dvě hodiny se ozveme Bývalý Eagles Linebacker a nyní GCobb dot com dodavatel: Gary Cobb nám sdělí svůj názor na velký zápas. Plus si promluvíme s asistentem trenéra Dívčí basketbalový tým Ocean City, CoCo Vanderslice Lefkowitz, Kdo vybaví OC Girls, aby se v sobotu večer postavil úhlavnímu regionálnímu nepříteli?

READ  Gareth Bale a Aaron Ramsey: Je dynamické duo z Walesu připraveno na play-off Světového poháru? | fotbalové zprávy

V neděli bude The Locker Room vysílat živě ze včerejšího Creekside Tavern v Marmoře pro předshow Eagles! připojil se, Můj bratr dvojče Bobby Schweim a bývalý šéf Kansas City Wade Dave Klimek na včerejší párty Eagles Inside the Yard! Je to nejblíže Linkovi a my budeme Darujte dres Eagles Haason Reddick a balíček cen Eagles, s laskavým svolením Pro Image Sports a Fantreasures Ale musíte být přítomni, abyste mohli vyhrát Včera na Rooseveltově ulici v Marmoře!! dostaneme „Klíče ke hře“ s Edem Barkowitzem. Přispívající spisovatel pro Philadelphia Daily News Přináší vám Van Brill Bulls. Ve dvě hodiny si promluvíme s Guru fantastického fotbalu Brian Hartley Přináší vám Badulla Freemasonry. „The Yard“ v Creekside Tavern bude včera vařit párky v rohlíku a hamburgery, navíc vypadněte a zahrajte si hry Cornhole, navíc nezapomeňte na svou šanci vyhrát úžasné a další, protože vás připravujeme na hru Eagles-49ers! Dolů na Roosevelt Ave v Marmoře a buďte součástí akce v Creekside Tavern včera!!

To vše se děje tento víkend Šatna s Billym Schweimem, slyšet každou sobotu a neděli od 10:00 do poledne na rádiu ESPN 97.3.

Zjistěte více o pivovarech v Cape May County

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *