EA Made PS2 Lord of the Rings s golfovým motorem Tiger Woods

EA Made PS2 Lord of the Rings s golfovým motorem Tiger Woods

Tiger Woods křičí, když stojí před screenshotem Pána prstenů.

obrázek: EA/Kotaku

Vytváření videoher je velmi těžké. Nabití i malé hry může trvat roky práce. Jedním z aspektů, který může zabrat obzvlášť mnoho času a zdrojů, je vytvoření vlastního enginu, což je důvod, proč mnoho vývojářů používá Unreal Engine, Unity nebo jiný již existující engine, aby pomohl urychlit proces vývoje. To je velmi běžné, ale nedávno se objevil opravdu divoký příklad z dnů PlayStation 2 v rozhovoru s Glenem Schofieldem, novým správcem webu. protokol Callisto.

v posledních dnech, protokol Callisto Bylo vydáno na… smíšené recenze, řekněme (naše vlastní Ashley Bardhan milovala, jak ambiciózní to bylo, i přes některé nepříjemné skoky v obtížnosti). V každém případě, abychom pomohli zvýšit publicitu nové hororové hře, režisére Glenn Scofield Bylo to o dělání rozhovorů a tak. A před dvěma týdny natočil video s Kabelové Reagoval na náhodné tweety o vývoji hry. Tady odhalil zábavnou drobnost o popularitě Pán prstenů Hra, na které pracoval v EA.

v The Kabelové videoScofield (který dříve pracoval v mrtvý prostor A Volání povinnosti) odpovídá na otázku, proč vývojáři již nevyrábějí vlastní motory a místo toho používají již existující technologii. Ředitel vysvětluje, že dělat to dnes je příliš drahé a časově náročné a že je vždy lepší vzít starý motor a předělat ho, jako to udělal v EA.

Kabelové

Víte, když byl v roce 2003 producentem, měl licenci, aby je porazil Pán prstenů: Návrat krále, jeho tým strávil rok prací na novém herním enginu. Ale věci šly pomalu a zápas měl těžký termín. Rozhlédl se tedy po různých dalších enginech, které EA v té době používala pro své hry, aby našel nějakou technologii, kterou by mohly znovu použít. Kupodivu došel k závěru, že nejnovější Tygří dřevo Golf má perfektní motor.

Pán prstenů Jde to kolem velkých oblastí a pak na konci nějaký hrad nebo něco takového, hrad. co to je? Tygří dřevo! Schofield vysvětlil: „Dlouhé oblasti a na konci, kam jdete pro jídlo, tam skončíte. A tak jsme vzali Tygří dřevo motor a přeměňte jej na a Pán prstenů motor.“

To už je samo o sobě zábavné a zajímavé. Ale jeden poslední kousek se dnes objevil na Twitteru. ukazuje se, Podle bývalého vývojáře EAkteré byly upraveny Pán prstenů Kód vizuálních efektů byl později znovu použit na PSP Tygří dřevo Hra na vytváření obláček kouře při dopadu míče.

Zřejmě ikona PSP Tygří dřevo Hra také obsahuje odkazy na Gandalfa a další LotR postavy také. Jako vždy je vývoj her chaotický a nekonečně fascinující.

READ  Halo Infinite již odstraňuje svůj nový herní režim Last Spartan Standing

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *