Dynasty Warriors: Origins byla oznámena pro PS5, Xbox Series a PC

Dynasty Warriors: Origins byla oznámena pro PS5, Xbox Series a PC

Vydavatel Koei Tecmo a vývojář Omega Force oznámili Dynasty Warriors: Origins Pro PlayStation 5, Xbox Series a PC (Steam). Spuštěna bude v roce 2025.

„To bylo skoro 30 let Dynastie válečníků Série byla postavena na poskytování nejen pocitu realismu na bojišti, ale také vzrušujícího vzrušení ze hry 1 vs. 1000. Dynasty Warriors: Origins Producent a prezident Omega Force Tomohiko Sho v tiskové zprávě. „s Dynasty Warriors: Originsvracíme se k těmto kořenům a poskytujeme nepřetržitou akci nejen našim nejvěrnějším fanouškům série, ale všem fanouškům po celém světě, přinášíme tu nejnapínavější válku, jakou jsme kdy vytvořili.

Zde je přehled hry přes Koei Tecmo:

Poháněno vzrušením 1 za 1000 akcí, Dynasty Warriors: Origins Bojiště se zintenzivňuje díky masivním armádám, které zaplňují obrazovku od konce do konce a zuří do boje.

V průběhu hry budou hráči muset jednat rychle, protože bojiště zaplavuje bezprecedentní velikost nepřátelských armád. Koordinace se spojeneckými armádami je klíčová, protože hráči nasazují bojovou taktiku v reálném čase a zároveň se prodírá vlnami vojáků v těch nejnapjatějších bitvách na světě. Dynastie válečníků datum.

Navíc poprvé v A Dynastie válečníků Název, příběh bude vyprávěn očima „neopěvovaného hrdiny“. Přehrajte si historický příběh o válce, kdy ve Třech královstvích propuká chaos, a předveďte rozlehlé území Číny a její nejkrutější generály jako nikdy předtím!

Podívejte se na trailer k reklamě níže. Podívejte se na první screenshoty v galerii.

Inzerujte přívěs

Angličtina

japonský

Snímky obrazovky

READ  Fairy Fencer F: Refrain Chord vyjde na západ na jaře 2023 pro PS5, PS4, Switch a PC

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *