Dying Light 2 se za první měsíc prodalo 5 milionů kusů a Dying Light 1 přesáhlo 20 milionů prodaných kusů

Techland oznámil, že Dying Light 2 oficiálně prodalo více než 5 milionů kusů během prvního měsíce. Navíc bylo také odhaleno, že původní Dying Light překročilo 20 milionů kusů od svého vydání v roce 2016.

Novinky byly sdíleny v tiskové zprávě a Techland také potvrdil, že prodeje Dying Light 2 „rostou exponenciálně každý měsíc“, ačkoli neuvedl další podrobnosti o tom, jak moc. Bylo však působivé, že příští týden bude uveden nový obsah pro Dying Light 2 spolu s některými „moc potřebnými funkcemi“.

„Úspěch franšízy Dying Light je skvělým příkladem nezapomenutelných zážitků, které vytváříme pro naše hráče,“ řekl Bowie Marchuka, CEO společnosti Techland.

V naší recenzi Dying Light 2 jsme řekli, že jde o „ambiciózní zombie akční adventuru nabitou špičkovým parkourem, nádherným otevřeným světem a každou bolestnou chybou v knize“.

Pokud jste jedním z pěti milionů, kteří si již vybrali Dying Light 2 nebo to v blízké budoucnosti plánujete udělat, určitě se podívejte na Wiki Dying Light 2, která vám pomůže přežít speciální zombie apokalypsu.

Pro více informací se podívejte na hlavního herního designéra Tymona Smektaa, který diskutuje o tom, jak se první příběhové rozšíření pro Dying Light 2 neuskuteční po skončení hry a místo toho se stane „vedle hlavních událostí“.

Máte pro nás tip? Chcete diskutovat o potenciálním příběhu? Pošlete prosím e-mail na adresu [email protected].

Adam Pankhurst je zpravodajem pro IGN. Můžete ho sledovat na Twitteru Tweet vložit a dál Škubnutí.

READ  Proč je náhodný výběr v bojových hrách tak flexibilní

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.