Dvojité hraní změní noc na Wild Things | divoké věci

Dvojité hraní změní noc na Wild Things |  divoké věci

Existuje mnoho důvodů, proč je glóbus s dvojím hraním nazýván nejlepším přítelem nadhazovače.

Dokáže ukončit bodové hrozby. Dokáže vyčistit špinavé podlahy. Může udržet nadhazovače ve hře a dát mu šanci vidět, jaké úpravy proti soupeřově sestavě potřebuje.

Dvojice hrající boxer udělal vše výše uvedené pro Aleca Thomase z Joliet.

Thomas pracoval z úzkých v první směně pomocí dvojité hry, poté házel míč nestlačený po další čtyři běhy, čímž v pátek večer dovedl Slammers k výhře 7:2 nad Wild Things.

Thomas (2-2), Julietin primární nadhazovač, nedokázal vyřadit každého z pěti nejlepších útočníků Washingtonu. Jediná hra Slammers zaznamenaná v tomto období přišla, když Nick Ward z Wild Things obešel druhou základnu při pokusu o ukradenou základnu.

Thomas vzdal chůzi k Wardovi (vymazáno po dopadené loupeži) a singl Jareda Manga Scotty Dubruol zasáhl a Wagner Lagrange šel naložit základny. Andrew Cech poté trefil levou stranu, když Mange skóroval, aby se zápas dostal na 1:1, protože pravidla zůstala nabitá.

Thomas, který vypadal, že má problémy s nohou, to nebylo tak dobré, a tak dvakrát požádal rozhodčího na domácí palubovce Ronnieho Whitinga, aby se podíval na přistávací plochu haldy.

Pak na tabuli vylezl Hector Roa z Washingtonu s nabitými pravidly a Thomasův pohled se dramaticky změnil jedním tónem. Zasáhla Roa na Joliet’s Tyler Depreta-Johnson, který vystřelil krátký double na druhý před prvním, což ukončilo směnu, hrozbu a washingtonskou noc.

Wild Things neměl další trefu pro Thomase, který udělal pět směn. Najednou odebral osm věcí v řadě, včetně pěti v řadě s dojmy. Thomas trefil šestku, ale šel pět.

Po české písni v první půli neměl Washington další hit, dokud se Ian Walters se singlem neujal vedení na sedmém místě. The Wild Things skončili s pouhými pěti zásahy, dvěma od Walterse.

Juliet vedla na začátku prvního poločasu 1:0, když rozehrávač Slammers Matt McGarry zaútočil na Homera sólo, aby sebral ze hřiště Stephena Knappa z Washingtonu (1:2). Pro McGarryho to byl osmý homerun v této sezóně.

Matt Birch dostal Juliet do vedení 2:1, když postoupil ve druhé polovině domácím závodem do pravého pole, jeho letošním šestým. Brilliant Ware skóroval, když Lane Barmore odskočil a vybral si hráče plného pravidel v šesté směně, čímž Juliette vedla 3-1.

Slammers přidali čtyři jízdy na osmé místo, jeden na dvojitém RBI od McGarryho, jeden na jednoho od Burche a dva na jednoho od Luka Mangieriho.

Knapp hodil sedm zásahů a dva běhy ve 4 a 2/3 nájezdech.

extra pravidla

Hra byla odložena o devět minut na začátku třetí směny, když se pruh trávníku – bílá páska na vnější straně běžecké dráhy – roztrhl poblíž první základny a vynořil se. CEO Wild Things Steve Zavacky upravil trávník a sklidil potlesk od davu na první základní straně. …Caleb McCullough, juniorský věrný hráč Washingtonu, hodil dva bezgólové nájezdy třemi údery. …zápas byl pro Washington začátkem druhé poloviny sezóny. The Wild Things dokončili první poločas se skóre 32-16. …toto je poslední série Washingtonu do 29.-31. července proti lídrovi východní Quebecké divize.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *