Dvojgólový Conor Gallagher chválí Crystal Palace

Conor Gallagher

Conor Gallagher přivítal postavu po boku Crystal Palace, když se dvakrát vrátil zezadu, aby v sobotu remizoval s West Hamem.

Orli v prvních třech zápasech pod vedením nového trenéra Patricka Vieiry nedokázali skórovat, ale když Gallagher chytil ortézu druhé poloviny, odešli z londýnského stadionu se zaslouženou remízou 2: 2.

Pablo Fornals dal hostitelům náskok díky skvělému gólu týmu, protože Michael Antonio pokračoval ve svém brilantním začátku sezony vsítením Vincente Guaity.

Nestačilo to však na udržení perfektního startu West Hamu do sezóny a Gallagher byl potěšen způsobem, jakým se Palace snažil získat část kořisti.

„Dát dva góly je úžasné, ale nejdůležitější je výkon týmu,“ řekl hostující hráč Chelsea pro PalaceTV+.

„Ukázali jsme skvělý charakter, že se v tomto zápase dvakrát vrátíme, a doufejme, že to klukům dodá sebevědomí.“

„Určitě jsem cítil, že druhý poločas byl mnohem lepší než ten první, věděli jsme, že se musíme zlepšit, pokud chceme ze hry něco vytěžit, a myslím si, že všichni hráči ano.

„Všichni jsme tvrdě pracovali a dělali, co jsme potřebovali, a nakonec jsme vyšli s dobrým výsledkem.“

West Ham porazil Newcastle a Leicester, aby se ujali vedení, a míří do třetího kola anglické Premier League.

Doufají, že je to jen překážka na cestě, protože jsou neporaženi v mezinárodní přestávce v září.

Záložník České republiky Tomáš Sucek je se zatím nasbíranými sedmi body spokojený, mrzí ho však, že Hammers nedokázali získat devět ze svých devíti bodů.

„Jsme zklamaní, protože jsme chtěli tři body,“ uvedl oficiální web klubu.

„Nyní máme sedm bodů ze tří zápasů – je to velmi dobré a je to pro nás úspěch, ale když jsme získali šest bodů z prvních dvou, chtěli jsme získat devět.

„Ve třech zápasech jsme dali 10 gólů, což je velmi dobré. Na druhou stranu jsme dostali pět gólů, což je na nás příliš.“

„Chtěli jsme dnes mít čisté konto, ale Palace dal dva góly, takže potřebujeme připravit obranu na další zápas. Jsem stále dobrý, neprohráli jsme, takže je to dobrý začátek.“

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *