Dvě lodě u emirátů v Ománském zálivu varují před ztrátou kontroly

Dvě lodě u emirátů v Ománském zálivu varují před ztrátou kontroly

Dvě lodě u pobřeží Spojené arabské emiráty V úterý zazněla varování, že za záhadných okolností ztratili kontrolu nad řízením, když úřady nahlásily „nehodu“ v této oblasti.

Okamžitě nebylo jasné, co se děje u pobřeží Fujairah v Ománském zálivu.

Obě lodě – ropný tanker s názvem Golden Brilliant a asfaltový tanker s názvem Kamdhenu – prostřednictvím svých sledovačů AIS oznámily, že podle MarineTraffic.com „nebyly pod velením“, což obvykle znamená, že loď ztratila sílu a již nemůže být řízený.

Dvě lodě u pobřeží Spojených arabských emirátů ztratily kontrolu nad svým řízením, což způsobilo, že vysílaly varovné signály prostřednictvím svých sledovačů systému automatické identifikace.
(Google Earth)

Námořnictvo lodě námořníků ve vztahu k válce zničilo USS BONHOMME RICHARD FIRE

Britské námořní obchodní operace britské armády varovaly lodě, že „v současné době probíhá incident“. Podle údajů FlightRadar24.com nad oblastí, kde byly lodě, letělo ománské královské vojenské letectvo Airbus C-295MPA.

Pátá flotila americké armády se sídlem na Blízkém východě a britské ministerstvo obrany na výzvy k vyjádření okamžitě nereagovaly. Vláda SAE incident okamžitě neuznala.

Událost se odehrála jen několik dní poté, co dron u pobřeží Ománu bombardoval ropný tanker napojený na izraelského miliardáře a zabil dva členy posádky. Západ obvinil Írán z útoku, což byl první známý útok, který zabil civilisty v letech trvající stínové válce zaměřené na obchodní lodě v regionu.

KLIKNĚTE ZDE a získejte APLIKACI FOX NEWS

Írán jakoukoli roli v incidentu odmítl, přestože Teherán a spojenecké milice při předchozích útocích používaly podobné „sebevražedné“ drony.

Izrael, Spojené státy a Spojené království se zavázaly „kolektivní reakcí“ na útok, aniž by upřesnily.

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *