Dva losangeleští důstojníci byli vyhozeni za ignorování krádeže, aby mohli hrát Pokémon Go | Los Angeles

Dva losangeleští policisté byli propuštěni za to, že ignorovali výzvu k loupeži, aby se mohli pokusit chytit postavu Pokémon Go. Soudní listiny.

Luis Lozano a Eric Mitchell byli požádáni, aby odpověděli na pokračující vloupání s „několika podezřelými“ v Macy’s na jihozápadě Los Angeles, ale neodpověděli na rádiové hovory.

Vyšetřování odhalilo, že Lozano a Mitchell zaslechli hovor, ale rozhodli se jej ignorovat ve prospěch blízkého následovníka Snorlaxe, postavy Pokémona.

Video systém v autě dvojice odhalil, že Mitchell dokázal zachytit Snorlaxe, než dvojici zavezl na místo, kde byla spatřena postava Togetic. Po příjezdu byli Lozano a Mitchell schopni zachytit Togteke.

Incident se stal v dubnu 2017, podrobnosti ale v pátek odhalil odvolací soud. svěrák Oznámil jsem případ poprvé. Lozano a Mitchell byli po vyšetřování propuštěni, ale odvolali se. Soud jejich výpověď potvrdil.

Nahrávka z vozu Lozana a Mitchella dominovala diskusi dvojice pokemon jít, což je mobilní hra s rozšířenou realitou, kde uživatelé cestují na různá místa.

Podle soudních dokumentů minut poté, co policisté požádali o reakci na krádež Macy, „důstojník Mitchell Lozano upozornil, že Snorlax se ‚právě objevil‘ v roce ’46 a Leimert.

Soud uvedl: „Poté, co Mitchell zjevně chytil Snorlaxe – křičel: ‚Mám je‘ – navrhovatelé souhlasili s ‚[g]o Získejte Togetic a jděte.

„Když jejich auto znovu zastavilo, [digital in-car video system] Mitchell skóroval: „Neutíkej. Neutíkej,“ zatímco Lozano popsal, jak „pohřbil ji a ‚togetický‘ míček“, než prohlásil: „Mám to.“

„Poradil Mitchellovi, že ano“[s]Dokonce se ho snažím chytit,“ dodal, „sakra, chlape.“ Tahle věc se mnou bojuje. Konečně Mitchell zvolal: „Sakra. Konečně,“ zjevně v souvislosti se zajetím Togetic.

Video System Record Mitchell dodává: „The […] Kluci budou velmi žárlit.“

Policisté tvrdili, že nahrávka neměla být použita v jejich disciplinárním řízení, a uvedli, že jim byla odepřena ochrana podle zákona o procesních právech úředníků pro veřejnou bezpečnost. Soud nesouhlasil.

Bulbapedia.netEncyklopedie Pokémonů z komunity Popsat Snorlax je „obrovský dvounohý, tmavě modrý a zelený Pokémon s krémově zbarveným obličejem, břichem a chodidly.“

Váš průvodce, Bulbapedia říká, je malý létající Pokémon, který dokáže „cítit laskavost ostatních“.

READ  Nový potní pásek Apple Watch od Twelve South nefunguje se všemi hodinkami

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *