Důvtipní uživatelé PS5 a PS4 ukládají na PS Now Subs, aby mohli přejít na PS Plus Premium

Majitelé chytrých PlayStation 5 a PS4 jsou zde uložit na PS teď Členství Chcete-li ušetřit velké peníze při spuštění služby PS Plus V červnu 2022. PS Nyní předplatitelé Bude automaticky aktualizován na PS Plus Premium Členové, když dojde ke změně, přičemž nejvyšší úroveň stojí 99,99 GBP / 119,99 $. Je zde však mezera Internetový obchod PS Umožňuje uživatelům získat roční členství PS Now za standardní cenu 49,99 GBP / 59,99 $, což je polovina ceny PS Plus Premium. Uživatelé pak ukládají předplatné po dobu jednoho roku, aby ušetřili peníze v dlouhodobém horizontu.

spatřen Wario 64 A pak to zdokumentovat ResetovatPlakáty odhalily, jak se jejich předplatné PS Now vyrovná až na šest let, což znamená, že budou mít PS Plus Premium po delší období od června. Důležité je, že standardní obchod PS Store na PS5 a PS4 nabízí pouze jednoměsíční zkušební verze PS Now, takže tato mezera šetří uživatelům spoustu peněz. Předplatitelské karty PS Now mají také Odebráno z maloobchodních prodejenrozbít jakýkoli způsob, jak získat roční členství prostřednictvím obvyklých kanálů.

Chcete-li využít této zranitelnosti sami, musíte být přihlášeni do internetového obchodu PlayStation pomocí svého běžného účtu PSN. Pokud jste ze Spojených států, Klikněte na tento odkaz. A pokud jste z Velké Británie, můžete Použijte tento odkaz. Musíte to udělat prostřednictvím počítače a musíte být přihlášeni ke svému účtu, aby se nákup zobrazil – jinak budete přesměrováni na obrazovku s jednoduchým nápisem „Není k dispozici pro nákup“. Pokud bude úspěšná, na pravé straně obrazovky se zobrazí pole se záložkou Platba za opakované předplatné pro vaše 12měsíční předplatné PS Now. Tento proces opakujte tolikrát, kolikrát chcete uložit roky PS Plus Premium.

READ  Kupte si Apple iPhone 14 a získejte dárkovou kartu Walmart v hodnotě 300 $ s touto nabídkou Cyber ​​​​Monday

Využijete této chyby zabezpečení a uložíte si PS Plus Premium v ​​budoucnu? pro další informace , Jsou zobrazeny všechny tři úrovně prostřednictvím odkazu. Pro rychlé připomenutí, nejvyšší úroveň zahrnuje streamování her pro PS3 a zadní katalog her pro PS1, PS2 a PSP. my Podělte se s námi o svůj wishlist zahrnutých titulů během víkendu.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *