Důvod Kirka Hammetta neposlouchat Lulu úplně doteky

Kirk Hammett z Metallicy nedávno prozradil, proč se „bojí“ poslouchat svůdná ženaalbum Metallicy z roku 2011 s sametová klenbaLou Reed. Společné úsilí obdrželo protichůdné recenze od kritiků a negativní odezvu od fanoušků Metallica na jeho vzhled.

Ale prvotní přijetí nebylo důvodem, proč se nyní vedoucí kytarista Metallicy tak zdráhal přepsat buben.

Ne, pramení to z emocionální pocty materiálu a hlavnímu zpěvákovi na albu, Reedovi. Zesnulý rocker, který zemřel v roce 2013, byl nejen v čele The Velvet Underground, ale také náročným sólovým umělcem. Před několika lety David Bowie, pozdní rocková ikona, napsal Reedovi dopis, ve kterém ho chválil svůdná žena.

Byla to chvála, na kterou Hammett jen tak nezapomene.

„To byl jeden z nejvyšších komplimentů, jaké jsem kdy jako hudebník a umělec dostal,“ řekl člen Metallicy. NME V rozhovoru minulý týden (17. června). „Byla to neuvěřitelná čest pracovat s Lou Reedem a miloval jsem to svůdná žena album. „

Kytaristé James Hetfield (vlevo) a Kirk Hammett z americké kapely Metallica vystupují 15. června 2022 na Helvety Stage na Heavy Metal Rock Festival Copenhill v Kodani v Dánsku.

Hammett žije s hráčem Metallicy Jamesem Hetfieldem. (Turbin Christensen, Getty Images)

Hammett pokračuje: „Vzpomínám si, že Lu sdílel dopis, který David Bowie poslal Lu. Byl na papíře a bylo to zářivé, vyčerpávající hodnocení. svůdná žena album. „

A dodává: „Když mi to Lou ukázal, rozplakalo mě to, bratře!“ Protože jsem možná heavymetalový chlap, ale Lou Reed a David Bowie udělali tolik skvělé hudby, že pro mě byli obrovskou inspirací v průběhu mého života.“

Hammett však přiznává: „Je pro mě těžké znovu poslouchat svůdná žena Protože mě to vrací do té doby. Přemýšlím o spolupráci s Louem a nasávání jeho chutí. Stalo se pro mě velmi emotivním albem a bojím se ho poslouchat! „

READ  Magická realistická road movie Brutal Heat staví Zemi a hrdinu do kolizního kurzu

na mě svůdná žena, Metallica poskytuje svalovou hudební podporu pro 10 sólových skladeb napsaných Reedem a provedených na vokálech. Singl „The View“ se objevil až v září 2011.

Bubeník Lars Ulrich (vpravo) a kytarista Kirk Hammett z americké skupiny Metallica vystupují 15. června 2022 v divadle Helvety na Copenhill’s Heavy Metal Rock Festival v dánské Kodani.

Hammett žije s Larsem Ulrichem z Metallicy. (Turbin Christensen, Getty Images)

V dubnu vydal Hammett svůj vůbec první sólový počin, brány, právě včas v den, kdy byly záznamy uloženy. Ten měsíc navrhl, že hodlá pokračovat v práci na jednotlivých materiálech.

Metallica, spolu již 40 let, v současné době koncertuje po celém světě. Podívejte se na zbývající termíny pro rok 2022 pod videem. Nyní vychází několik nových dokumentů o kapele. Loni bubeník Metallicy Lars Ulrich řekl, že je „příliš brzy“ mluvit o novém albu Metallica, i když kapela na tomto albu zjevně pracovala.

Lou Reed + Metallica, „The View“

Termíny Metallica Tour 2022

22. června – Praha, Česká republika, @Prague Rocks
24. června – Hockenheim, Německo @ Download Fest
26. června – Clisson, Francie @helvest
29. června – Frauenfeld, Švýcarsko @Frauenfeld Rocks
1. července – Werchter, Belgie @ Rock Werchter
3. července – Bilbao, Španělsko @ Rock Day
6. července – Madrid, Španělsko @ Mad Cool
8. července – Lisabon, Portugalsko @ NOS Alive
28.–31. července – Chicago, Illinois. @Lollapalooza
11. srpna – Buffalo, NY @ Haymark Stadium
14. srpna – Pittsburgh, PA @ PNC Park

20 nejlepších rockových a metalových muzikálů souvisejících s Guinessovou knihou rekordů

Zde je 20 největších rockových a metalových hitů souvisejících s Guinessovou knihou rekordů.

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.