Důvěra české ekonomiky v srpnu oslabuje

Regionální dnes

Čtvrtek 26. srpna 2021, 10:05

Obrázek z Shutterstock.com

Výsledky průzkumu Českého statistického úřadu (ČSÚ) v úterý ukázaly v srpnu pokles české ekonomické důvěry.

Index ekonomické důvěry se v srpnu snížil na 98,6 z 99,7 v červenci. Index podnikatelské důvěry v srpnu klesl na 97,1 z 99,3 v předchozím měsíci.

Index průmyslové důvěry v srpnu oslabil na 97,1 z 98,7 v předchozím měsíci. Míra důvěry ve stavebnictví klesla na 116,4 ze 114,0 v předchozím měsíci, zatímco míra důvěry v obchod klesla na 102,4 ze 104,7.

Spotřebitelská důvěra se v srpnu zlepšila na 106,0 ze 101,9 před měsícem.

Podpora obchodního časopisu v Budapešti

Výroba lisu hodného toho jména je drahá záležitost. Vydavatelé, redaktoři a reportéři Budapest Business Journal se již 27 let snaží poskytnout vám úspěšné obchodní zprávy, informace, kterým můžete věřit, které jsou věcné, přesné a doručené bez obav a přízně.

Tiskové organizace po celém světě se snaží najít obchodní model, který by jim umožnil nadále vynikat, aniž by byla ohrožena jejich výkonnost. V poslední době někteří experimentovali s myšlenkou zapojení nejdůležitějších zúčastněných stran a jejich čtenářů.

Rádi bychom stejnou příležitost nabídli našim čtenářům. Rádi bychom vás pozvali, abyste nám pomohli zajistit kvalitní obchodní žurnalistiku, kterou potřebujete. Klikněte na tlačítko Podpora BBJ a můžete si vybrat, kolik a jak často nám budete zasílat své příspěvky.

READ  Český expert tvrdí o Křetínském tvrzení, které Moise vážně znepokojí

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *