Důvěra české ekonomiky v červenci oslabuje

Dnes regionální

St 28. července 2021 v 11:35

Výsledky průzkumu pražského Českého statistického úřadu (ČSÚ) ukázaly, že česká ekonomická důvěra v červenci poklesla.

Index ekonomické důvěry se v červenci snížil na 99,7 z 104,0 v červnu. Index podnikatelské důvěry se v červenci snížil na 99,3 z 103,7 v předchozím měsíci.

Index průmyslové důvěry v červenci oslabil na 98,7 z 108,2 v předchozím měsíci. Míra důvěry ve stavebnictví poklesla na 114,0 z 115,8 v předchozím měsíci, zatímco u obchodu zůstala nezměněna na 104,7.

Důvěra spotřebitelů se v červenci zlepšila na 101,9 z hodnoty 105,5 před měsícem.

Podpora obchodního časopisu v Budapešti

Produkovat žurnalistiku hodnou tohoto jména je nákladná věc. Už 27 let se vydavatelé, redaktoři a reportéři časopisu Budapest Business Journal snaží poskytovat vám úspěšné obchodní zprávy, informace, kterým můžete důvěřovat, které jsou věcné, přesné a dodávané bez strachu a laskavosti.

Tiskové organizace po celém světě se snažily najít obchodní model, který by jim umožnil pokračovat v excelování, aniž by byla ohrožena jejich výkonnost. V poslední době někteří experimentovali s myšlenkou zapojit nejdůležitější zúčastněné strany a jejich čtenáře.

Rádi bychom nabídli stejnou příležitost našim čtenářům. Rádi bychom vás pozvali, abyste nám pomohli poskytovat kvalitní obchodní žurnalistiku, kterou potřebujete. Klikněte na tlačítko Podpora BBJ a můžete si vybrat, kolik a jak často nám chcete zasílat své příspěvky.

READ  Movers & Shakers | 16. dubna 2021

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.