Dutch Darts Championship: Gary Anderson a Raymond van Barneveld utrpěli porážku | Arrows News

Dutch Darts Championship: Gary Anderson a Raymond van Barneveld utrpěli porážku |  Arrows News

Raymonda van Barnevelda porazí Dimitri van den Bergh, zatímco Gary Anderson utrpí nepříjemnou prohru s Romanem Benickim; Jinde Steve Beaton poráží Kim Huybrechts a Daryl Gurney postupuje porážkou Riccarda Petrichka.


23:39, Spojené království, pátek 28. dubna 2023

Raymond van Barneveld a Gary Anderson utrpěli v pátek porážku v úvodní den holandského mistrovství v šipkách v Leeuwardenu.

V domácí soutěži Van Barneveld prohrál 6:3 s hvězdou Premier League Dimitri van den Bergem, zatímco Gary Anderson prohrál 6:2 s českým teenagerem Romanem Benekem ve svém prvním vystoupení na European Tour po téměř sedmi letech.

Nizozemská legenda Van Barneveld nedokázala potěšit partyzánský dav v Leeuwarden WTC, protože Van den Berg zajel působivých 105,62 a postoupil do druhého kola.

„Toto vítězství pro mě hodně znamená proti jednomu z nejlepších hráčů na světě,“ řekl Van den Berg, který se v sobotu ve druhém kole střetne s Ryanem Searlem.

„Je to muž, který v Nizozemsku přivedl šipky k životu, velmi si ho vážím a od dětství jsem ho sledoval, jak hraje.

„Hrát ho tady není snadné.“ Barney’s Army „Bylo to skvělé jako vždy, ale dnes večer jsem měl práci a jsem rád, že jsem to udělal.“


obrázek:
Roman Benicki slaví vítězství nad Garym Andersonem (Jonas Honnold/PDC Europe)

Mezitím Andersonova neuspokojivá show z něj udělala průměr pouhých 87,66, když Beneke plně využil a připravil setkání ve druhém kole s Martinem Schindlerem.

Úvodní den letošního šestého evropského šampionátu přinesl 16 zápasů prvního kola ve dvou sekcích, přičemž vítězové postoupili proti jednomu z 16 nasazených hráčů v sobotním druhém kole.

Krutá ukázka od mistrů Evropy Ross Smith Viděl jsem ho na domácí půdě v bělidlu Germaine Watimina v průměru o tunu plus.

READ  Dánsko a Albánie se kvalifikují na Euro 2024. Itálie dosáhla klíčového vítězství, aby se kvalifikovala do zúčtování proti Ukrajině

Perry Van Beer V úvodním dni byl jediným nizozemským vítězem, když porazil Alaina Souttara 6-2 v působivém podání.

Steve Peyton Prošel si velmi známou aférou s Kim Huybrechts, když vyhrál 6-4 a připravil střet se čtvrtým nasazeným Damonem Hetou.

Semifinále European Tour minulý víkend Daryl Gurney Pokračoval ve svém vzestupu, když měl průměr 101 a přistál více než tři tuny v cíli Riccarda Petrichka 6-2.

Klinický pohled na Gabriel Clemens Německá jednička porazila Giana van Veena v první etapě a ve druhém kole se střetla s Michaelem van Gerwenem.

Vítěz posledního Players Championship Krzysztof Ratajski Porazil Andyho Boltona 6-4 a domluvil si schůzku s Peterem Wrightem jako mladým Irem Dylan Slevin Zničil Marcela Hauswatera 6:0 a připsal si své první vítězství na European Tour.

Vítěz holandského mistrovství v šipkách 2018 Ian White Proti Arronu Monkovi vyhrál 6-2 Stephen Bunting Nasadil bílého Adama Smith-Neala, aby se dostal do svého druhého kola zápasu proti Joe Cullenovi.

Madras Razma V průměru 103 porazil Johna O’Sheu a získal své první vítězství na European Tour v roce 2023, zatímco Graham Hall Ahlam si užil debut v Leeuwardenu, když vyřadil semifinalistu UK Open Adama Golase.

na jiném místě, Jim Williams Měla průměr přes 104, aby dokončila výhru 6-1 proti George Cullingtonovi Ken Barry A Martin Lockman Vyřadil jsem Marca Cantela a Martina Drageta.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *