Duo z Overwatch 2 Reaper přestalo bojovat a „zamilovalo se“ během akce Pride

Duo z Overwatch 2 Reaper přestalo bojovat a „zamilovalo se“ během akce Pride

zveřejněno: 2023-06-03 T20:45:01

aktualizováno: 2023-06-03 T20:45:11

Hráč Overwatch 2 sdílel „sladký“ okamžik mezi dvěma hráči Reaper, kteří přestali bojovat a „zamilovali se“ během akce Pride.

Overwatch 2 právě zahájil svou oficiální akci Pride, která začíná 1. června 2023. Během akce Pride mohou hráči vidět drobné změny na mapě Midtown spolu s novými ikonami hráčů, kartami jmen a krátkým příběhem.

Přestože se tato událost poprvé objevila ve hře Pride Month, někteří členové LGBTQ+ komunity byli touto událostí zklamáni. To však všem nezabránilo v tom, aby toto gesto přesto ocenili.

Článek pokračuje po oznámení

Nyní se fanoušek Overwatch 2 podělil o příklad, kdy dva Reapeři v opačných týmech v zápase Quick Play odložili své neshody, aby zahlédli Colosseo, než se do sebe zamilují.

Duo Overwatch 2 Reaper sdílelo zvláštní okamžik během akce Pride

a příběh Přišel od hráče v Overwatch subreddit Jmenuje se KDMKat, který k příspěvku napsal: „Někdy může být Overwatch sladkým místem.“ OP pokračoval vysvětlováním, že „reapeři v mém zápase se zamilovali, takže jsme tento zápas hráli 4v4.“

Článek pokračuje po oznámení

Sdíleli snímek obrazovky interakce mezi dvěma nepřátelskými Reapery, jménem Jarebear a vesneon, kteří spolu začali chatovat během zápasu Quick Play.

Twin Reapeři se setkali na bitevním poli předtím, než Gariber napsal: „Poslouchej mě. Jsem připraven pro tebe zemřít. Víš, kdo jsi,“ což je zjevný odkaz na jeho protějšek Reaper.

Druhý Reaper, Visignone, nakonec odpoví a řekne: „Nejdřív mě vezmi na rande,“ a ti dva si nakonec udělají příjemnou procházku po Colosseu po zbytek rychlého zápasu.

Fanoušci Overwatch 2 shledali interakci stejně zábavnou jako jejich kolegové Reapeři, přičemž mnozí si ze scénáře v komentářích dělali legraci. „Opravdu Garibere? řekl jeden uživatel s odkazem na ikonickou hlasovou linku všemocnosti Reapera.

Někteří však byli zvědaví, jestli spoluhráči z dua nebyli naštvaní kvůli ztrátě dvou hráčů během zápasu. OP řekl: „Jo, to byla jen rychlá hra a my jsme byli plně stackováni, takže předpokládám, že druhý tým byl nebo velmi blízko tomu, aby byl plný stack.“

Článek pokračuje po oznámení

Celkově se zdá, že komunita si užila tento příklad příležitostné zábavy spíše než „zpocený“ charakter typického soupeření Overwatch 2. Doufejme, že se tam dostanou i další hráči a připojí se k nějaké neformální zábavě po zbytek hry Pride event.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *