V úterý končí play-off žen UEFA o Euro 2022, které v příštím roce určí poslední tři finalistky ve Velké Británii.

Rusko vs Portugalsko (První volání: 1-0)
Švýcarsko vs Česká republika (první etapa: 1-1)
Severní Irsko vs Ukrajina
(První hovor: 2-1)

Již ve finále od 6. do 31. července 2022 je devět vítězů kvalifikační skupiny a tři nejlepší finalisté: Rakousko, Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Německo, Island, Itálie, Nizozemsko, Norsko, Španělsko a Švédsko. Dalších šest finalistů hraje týmy.

Přihlaste se k odběru novinek a informací o finálních lístcích

Rusko slaví svůj první čtvrtinový gólGetty Images

• Oportunistický titulek Nellie Korovkiny vedl k tomu, že Rusko bylo vzato do Moskvy, protože se chtěla kvalifikovat do šestého ze sedmi zápasů.

: Stav týmu
: 2017 vs Rumunsko, D1-1agg aet (Ž na góly venku); 2001 Vs Itálie, L1-3; 1997 vs Dánsko, L1-12

Úroveň první etapy skončila

Úroveň první etapy skončilaGetty Images

• Trest 90. minuty Ana-Maria Kronokorovich pro Švýcarsko byl zrušen přímým kopem Kadezhiny Svitkové brzy ve druhé polovině.

: 2009 Vs Itálie, L1-3agg; 2005 Vs Itálie, L1-5agg

Severní Irsko vs Ukrajina (První hovor: 2-1)

Severní Irsko zvítězilo v pátek 2-1 ve svém prvním zápase play-off na Ukrajině

Severní Irsko zvítězilo v pátek 2-1 ve svém prvním zápase play-off na UkrajiněFFU

• Simon Magill skóroval o hodinu dříve na Ukrajině, což vedlo k odvezení Severního Irska domů. Rachel Furnace dala divákům vedení v páté minutě, ale byla zraněna, krátce poté, co v první polovině vyrovnala za Ukrajinu Tarna Abanaskenko.